Bosch Kombi Servisi

bosch kombi servisi

Bosch Kombi Servisi

Bosch kombi servisi size en yakın Bosch kombi servisini aynı gün adresinize ulaştırmak için kurmuş olduğumuz Bosch kombi servis kaydını servis havuzuna aktararak adresinize en yakın Bosch kombi servisini ya da size en kısa sürede kombi servis hizmeti verebilecek müsait Bosch kombi servisi ekiplerimize ileterek kombi kullanıcısının istediği saat aralıklarında Bosch kombi servis hizmetini sunmaktayız…

Bosch kombi servisi Bosch Kombi Bakım Fiyatı . olarak belirlemiştir.

Bosch kombi servisi olarak Kaliteli kombi bakım hizmetini en uygun fiyata sabitleyerek bakımı yapılmamış Bosch kombi kalmaması ve arıza ve sorun çıkartmayarak uzun seneler kombinizi kullanmanızı dileriz. Kombi bakımı yapılmış kombilerin daha az yakıt tükettiği ve maliyetli arızlar çıkartmadığı servisimiz tarafından tespit edilmiştir.

Bosch kombi servisi sadece Bosch kombi servisi hizmeti vermemektedir. Bosch kombi bakımı Bosch kombi onarımı ve Bosch kombi petek yıkama hizmetlerini de vermektedir. Kombi servisi hizmetlerimizi alanlarında deneyimli ve eğitimli servis teknisyenlerimiz tarafından verilmektedir. Servis personelimiz her sene kombi bakımı ve onarımı dalında eğitimler servisimiz tarafından verilerek daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Bosch kombi servisi nın hizmet verdiği kombi bakımı ve petek temizleme hizmetine kısaca değinmek gerekirse; kombi bakımında kombinin genel iç ve dış temizliği yapılır. Kombinin yanma odası ve alev gözleri temizlenir. Kombiye sıcak su ve kalorifer modunda alev boyu ayarı yapılarak kombinin daha az enerji harcayarak istenilen sıcaklığa daha çabuk ulaşması sağlanır. Fan motoru temizlenir gerekli durumlarda sökülüp yıkanır bu sayede fan motorunda ilerleyen zamanda ortaya çıkabilecek vibrasyonlu çalışmanın yani kombinin gürültülü çalışmasının önüne geçilir. Son olarak genleşme tankının havası kontrol edilir gerekli ise genleşme tankının havası tamamlanır.

Bosch kombi servisi aynı zamanda petek yıkama hizmeti de vererek peteklerde oluşan balçığı ve çamur birikintisini kimyasal ilaç ve makine yardımıyla temizleyerek peteklerdeki az ısınma ya da ısınamama ve sondaki peteklerin az ısınma gibi sorunların ortadan kalkması sağlanır. Son olarak kalorifer filtresi temizlenerek kombinin pompası daha rahat çalışması sağlanır.

Bosch Kombi Servisi (0216) 376 4 376

Bosch Kombi Servisi 0532 056 4 376

Ataşehir Bosch Kombi Servisi
Beykoz Bosch Kombi Servisi Çekmeköy Bosch Kombi Servisi Kartal Bosch Kombi Servisi Kadıköy Bosch Kombi Servisi
Maltepe Bosch Kombi Servisi Pendik Bosch Kombi Servisi Sancaktepe Bosch Kombi Servisi Sultanbeyli Bosch Kombi Servisi
Şile Bosch Kombi Servisi Tuzla Bosch Kombi Servisi Ümraniye Bosch Kombi Servisi Üsküdar Bosch Kombi Servisi

 

ŞİLE DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ