Kartal Demirdöküm Kombi Servisi

Kartal Demirdöküm Kombi Servisi

2005 yılında bu yana Demirdöküm kombi marka ve modellere bakım ve tamir işlemi sunan Merkez Kombi İstanbul’un Anadolu yakasındaki tüm ilçe ve semtlere faaliyet göstermektedir. Kombi servisimizin temel amacı müşteri memnuniyetidir. Merkez Kombi düzenli bir şekilde bünyesinde bulunan personeline eğitim vermektedir.

Kombi arızası için Merkez Kombi Servisimizin çağrı merkezini aradığınızda karşılaştığınız problemi hızlı bir şekilde çözebilmek için siz değerli müşterimize bir kaç soru sorulmaktadır. Kombi cihazınız da karşılaştığınız problemi talimat ile çözülebilecek gibi ise müşteri temsilcilerimiz size yapmanız gerekenleri belirletecektir. Karşılaşılan arıza müşterinin çözebileceği gibi değil ise size uzman kombi servisimizi belirttiğiniz adrese gönderilecektir.

Kombi teknik servis elemanlarımız kombi alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Yılların verdiği birikimin yanı sıra Kombi Servisimiz tarafında düzenli bir şekilde kombi egitimleri verilmektedir. Ek olarak müşteri ile iletişimin kuvvetlendirilmesi amacıyla iletişim dersleri de verilmektedir.

Kombi arızası meydana gelmesi durumunda kombi servis elemanlarımız kombi cihazınızda öncelikle kombi arızası tespit edilmesi için çalışmaktadır. İkinci aşamada ise tespit edilen arızaya müdahale ederek karşılaşılan arızanın giderilmesi için çalışma gerçekleştirilir.Kombi cihazınızdaki mekanik yada elektronik malzemelerden birinin bozulması durumunda ve tamir edilecek gibi değil ise malzeme müşteri onayı ile değiştirilir. Değiştirilen her parça Merkez Kombi Servisi tarafından 1 yıl süre ile garantilenmektedir.

Kartal Demirdöküm Kombi Servisi olarak tavsiyemiz kombi cihazınızın arızalanmaması için mutlaka kombi bakım yaptırmalısınız. Kombi servisimiz tarafından yapılan kombi bakım hizmetimizde siz değerli müşterimize göre uygun fiyatlandırma yapılacağından emin olabilirsiniz. Kombi bakımı yaptıran müşterilerimiz cihazlarında tekrardan bir arıza ile karşılaşmıyorlar. Arızaların büyük bir kısmı bakımsızlıktan kaynaklanmaktadır. Kombi bakımı kombi cihazının ömrünü uzattığı gibi aynı zamanda kombi cihazının verimli bir şekilde çalışmasını sağlıyor.

Kartal Demirdöküm Kombi Servisimiz İstanbul ilinin Anadolu yakasında yer alan tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermektedir. Bizler için kombi alanında en önemli şey müşterinin verimli bir şekilde memnun olabilmesidir. Aksi durumda biz kendimize iş yaptığımızı kabul etmiyoruz. Bir diğer tavsiyemiz ise kombi bakımı yada kombi arızasına çağırdığınız kombi servisinin vergi levhası olup olmadığını kontrol etmenizdir. Aksi durumda hem cebinize zarar gelebilir yada kombi cihazınız da karşılaştığınız arızayı çözülemeyecek duruma getirebilirler.

Kartal Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz.

Kartal Demirdöküm Kombi Servisi senelerdir kombi bakımı onarımı ve arıza çözümlerinde kartal Demirdöküm kombi servisi olarak kombi kullanıcılarına hizmet vermektedir. Kartal Demirdöküm kombi servisi müşterinin isteğine bağlı olarak servis talebinde bulunan ya da istenilen başka bir günde kombi servis hizmeti vermektedir. Kombinizdeki arıza tespitlerini yerinde yapmaktayız kombiyi söküp atölyeye alma gibi bir işlem müşteriye teklif dahi edilmez. Servisimiz değiştirilen yedek parçaya ve işçiliğe 1 yıl garanti vermektedir. Arıza tespitleri hızlı ve güvenilir şekilde yapılarak kombi kullanıcısının mağduriyeti en kısa sürede giderilmiş olunur.

Kartal Demirdöküm kombi servisi sadece kombi arıza çözümlerinde hizmet vermemektedir. Kombi bakımı da yapmaktayız ve kartaldaki kombi kullanıcılarını düşünerek kombi bakım kampanyası yaparak Kombi Bakım Ücreti . olarak sabitledik. Kombi bakımında kombinin iç toz temizliği yapılarak kalorifer filtresi temizlenir. Gaz valfine yapılan alev ayarı ile kombinin daha az doğal gaz yakması sağlanır. Yanma odasındaki tozlarda temizlenerek ateşleme uçları ve oluşan alevi hisseden proplar zımpara yardımıyla temizlenerek ilerleyen zamanda oluşabilecek arızalar engellenmiş olunur. Son olarak genleşme tankının havası kontrol edilerek cihaz sıcak suda ve kalorifer modunda çalıştırılarak kontrol edilir ve kullanıcıya kombi çalışır teslim edilir.

Kartal Demirdöküm kombi servisi hizmetlerinin arasında tesisat temizleme de bulunmaktadır. Profesyonel cihaz ve kimyasallar kullanılarak peteklerinizdeki ısınma sorunlarından kurtulmuş olursunuz.

Kartal Demirdöküm kombi servisi personeli piyasada uzun yıllar tecrübe kazanmış teknisyenlerden oluşmaktadır. Her sene kombi bakımı kombi onarımı ve kombi arıza çözümleri alanında eğitimler vererek personelimizi yetiştirmekteyiz. Kombi Teknik servis ekibimiz en az 4 yıllık saha personelinden oluşmaktadır. Profesyonel kadromuz ile kombi bakımı onarımı ve arıza çözümlerinde her zaman kombi kullanıcılarının yanındayız…

Demirdöküm Kartal Kombi Servisi    (0216) 376 4 376

Kartal Mobil Kombi Servisi    0532 056 4 376

ŞİLE DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ