Kartal Dolcevita Kombi Servisi

Kartal Dolcevita Kombi Servisi

Baymak Kombi Servisi uzman teknik servisimiz siz değerli müşterilerimize güvenli ve kaliteli hizmet sunmak için Dolcevita kombi bakımı ve kombi arızaları konusunda hizmet sunan personellerimize eğitimler verilmektedir.

Kombi Servisimiz 2005 yılından beri İstanbul’un Anadolu yakasında tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz. Kombi Servisimizde yer alan uzman kombi servis elemanlarımız kombi bakımı ,kombi arızaları ve kombi petek temizleme hizmetini 7 gün 24 saat olarak hizmet vermektedir. Kartal Dolcevita Kombi servisimizin çağrı merkezini aradığınızda teknik servis elemanlarımız belirttiğiniz arıza müşterinin çözebileceği bir şekilde ise yönlendirme işlemi yapılmaz ve yapılması gerekenler kombi servis personellerimiz tarafından müşteriye verilen talimatlar sonucunda problemi ortadan kaldırılır. Oluşan arıza müşterinin çözebileceği gibi değil ise kombi servisimiz belirtilen adrese kombi personeli yönlendirilir.

Kartal Dolcevita Kombi servisimiz kombi cihazında oluşan hatanın öncelikle tespitini gerçekleştirir. Ardından kombi cihazında oluşan problemin çözümü için gereken işlemi yapar.İlk inceleme neticesinde kombi cihazındaki parçanın arızalandığı tespit edilir ve parçanın değiştirilmesi gerektiği belirlenirse kombi servisimiz müşteri onayının ardından parça değişim işlemini gerçekleştirir.Değiştirilen elektronik yada mekanik parça kombi servisimiz tarafından 1 yıl garantilidir.

Kombi Servisimiz tarafından siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz kombilerinize düzenli bir şekilde kombi bakımı yaptırmalısınız.Kombi cihazınıza kombi bakımı yaptırmadığınız taktirde kombi cihazınızda yer alan mekanik veya elektronik aksanlar arızalanmaya başlıyor ve kombi bakımının 3-4 katı servis ücreti ile karşılaşıyorsunuz.Halbuki kombi bakımı yaptırsanız kombi cihazınızın hem ömrü uzayacak hem de kombinizin çalışması daha verimli olacaktır.

Merkez Kombi Servisi olarak bir diğer tavsiyemiz ise kombi peteklerinizin temizlenme mevzusudur. Kombinizin peteklerinden verimli ısı enerjisi alamıyor iseniz mutlaka kombi peteklerinizi temizletmeniz gerekmektedir.Petek temizleme aşaması biz Merkez Kombi Servisi olarak son teknoloji ürünler kullandığımız için 30-40 dk sürmektedir. Diğer kombi servislerindeki makinelerin kuvvetleri düşük olması ve kalitesizliği nedeniyle 2-3 saatte temizlemektedir. Merkez Kombi Servisini seçerek karşılaştığınız sorunlardan kurtulabilirsiz.

Kombi bakımınızı yaptırmak yada kombi arızasını gidermek istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz .

Kartal Dolcevita Kombi Servisi

Dolcevita kombi servisi baymak kombi servis çatısı altında Dolcevita kombi modellerine kombi servisi hizmeti vermektedir. Size en yakın Dolcevita kombi servisiniz dilediğiniz gün ve istediğiniz saat aralığında hizmet verebilmek için servis kayıtlarını tek havuzda toplayarak kombi kullanıcına en yakın Dolcevita kombi servisini ya da servis hizmetini verebilecek müsait baymak kombi servisine ileterek aynı gün servis desteği sağlamaktayız.

Dolcevita kombi servisi Kombi Bakımı Ücretini . ye sabitleyerek kombi bakımı yapılmamış Dolcevita kombi kalmamasını amaçlamaktadır. Kombi bakımı yapılarak kombinin kullanım ömrünü uzatarak ilerleyen zamanda kombinin arıza çıkartma ihtimali en aza indirgenmektedir. Kombi bakımı yapılmış kombiler bakım yapılmamış kombilerden daha uzun süre arıza ve sorun çıkartmadan çalıştığı servisimiz tarafından tespiti yapılmıştır. Kombi bakımında yapılan iç genel temizliğin ve yapılan alev ayarlarının sayesinde kombinin daha az yakıt tüketerek istenilen sıcak su ısısına ve petek ısıtma işlemini çabuk yaparak tasarruf edildiği kombi üreticileri tarafından belgelenmiştir.

Dolcevita kombi servisi sadece kombi bakımı ve kombi servisliği hizmeti vermemektedir. Petek temizliği için özel üretilen kimyasal ilaç ve makine yardımıyla petek yıkama işlemi peteklerde oluşan çamur birikintileri ve kombinin içindeki eşenjörde zamanla oluşan kireçleri temizleyerek peteklerin istenilen ısıya hızlı şekilde ulaştırarak kombinin kısa süre çalışarak az enerji ve yakıt tüketmesini sağlamaktadır. Petek temizleme işlemi ile sıcak suyun daha hızlı ısınmasını da sağlayarak sıcak suyu ısıtan kombinin daha hızlı suyu ısıtarak sıcak suda da tasarruf sağlamış olursunuz. Son olarak petek temizleme işleminde kalorifer filtresi de yıkanır.

Dolcevita Kombi servisi (0216) 376 4 376

Dolcevita Mobil kombi servisi 0532 056 4 376

ŞİLE DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ