ECA Kartal Kombi Servisi

e.c.a kombi servisi

ECA Kombi Servisi

e.c.a kombi servisi kombi kullanıcısına en yakın e.c.a kombi servisini kullanıcının istediği gün ve saat aralıklarında e.c.a kombi arıza veya e.c.a kombi bakım teknik ekiplerini en kısa sürede kullanıcının mağduriyetini ortadan kaldırmak için e.c.a kombi çağrı merkezimiz kurulmuştur.

e.c.a kombi servisi kombi arıza tespit ve çözüm hizmetinin yanında e.c.a kombi bakım e.c.a kombi onarım ve petek temizleme servis hizmetlerini de kombi kullanıcılarına sunmaktadır.

e.c.a Kombi Bakımı Ücreti . olarak sabitledik. Kombi bakımı fiyatının sabitlememizin amacı birçok bakım firmasının değişik zamanlarda bakım fiyatlarını bir aşağı bir yukarı oynatarak kombi kullanıcının akılını bulandırmak bu bulanıklık ile kombi bakımı yaptırmaya niyetli kombi kullanıcısı kombi bakımı yaptırmaktan vaz geçerek kombinin uzun seneler arıza çıkartmadan ve daha az yakıt yakarak çalışmasını es geçmesidir. Bu sebepten dolayı e.c.a kombi bakım fiyatımızı sabitledik…

e.c.a kombi servisi petek temizleme hizmeti ile uzun seneler kullanılan peteklerin içinde oluşan çamur ve balçık birikintilerini yardımcı tesisat yıkama makine ve kimyasalları ile temizleyerek kombinin daha rahat çalışmasını ve peteklerin istenilen ısıya daha hızlı ulaşmasını sağlamaktadır.

Peteklerin içindeki balçık ve çamur birikintileri temizlenerek peteklerdeki kısmi ısınma problemleri ve sondaki petek veya peteklerin soğuk kalma sıkıntıları ortandan kalkmış olur.

e.c.a Kombi servisi (0216) 376 4 376

e.c.a Mobil kombi servisi 0532 056 4 376

ŞİLE DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ