Ferroli Üsküdar Kombi Servisi

ferroli kombi servisi

Ferroli Kombi Servisi

Ferroli kombi servisi; Ferroli kombi servisi kombi bakım ve onarım hizmetlerinin yanında kombi petek temizleme servisliği hizmetini de vermektedir.

Ferroli kombi servisi değiştirilen yedek parça ve işçiliğe servis hizmeti dâhil 1 yıl garanti vermektedir. Değiştirilen yedek parçaların tamamının orijinallik garantisi vardır. Kombi servi personeli özel olarak seçilmiş kalifiye kişilerden oluşmaktadır. Kombi servis hizmeti veren personelimiz Servis hizmeti müşteri memnuniyeti ve kombi arıza tespiti ve çözümü konularında özel eğitim almış kişilerden oluşmaktadır.

Ferroli kombi servisi kombi bakımı fiyatı . olarak sabitlemiştir.

Sabit fiyat uygulamasının esas amacı kombi bakımı yapılamamış Ferroli kombi kalmamasıdır. Kombi bakımı yapılarak kombinin kullanım ömrünü uzatarak maliyetli kombi değişimlerinin önüne geçerek kombinin kullanım konforunun artması amaçlanmıştır. Kombi bakımı yaptırarak yıl boyunca yapılan tasarruf yüzde 10 ile 15 arasında değişmektedir.

Ferroli kombi servisine kombi bakımının yanında petek temizleme de yaptırarak peteklerin içindeki balçığı ve çamuru petek temizleme makinası ile kimyasal ilaç yardımı ile temizleterek peteklerin daha hızlı ısınması sağlanabilir bu şekilde kombi bakımı ve petek temizleme kombinasyonu ile sene boyunca tüketilen enerji ve doğal gazdan yüzde 15 ile yüzde 25 arasında tasarruf etmenizi sağlar.

Ferroli Kombi servisi (0216) 376 4 376

Ferroli Mobil kombi servisi 0532 056 4 376

ŞİLE DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ