Kartal İmmergas Kombi Servisi

Kartal İmmergas Kombi Servisi

İmmergas Kombi Servisimiz İstanbul’un Anadolu yakasının Kartal ilçesinin faaliyete başlamıştır. Faaliyet alanımız İstanbul’un Anadolu yakasının tüm ilçe ve semtleridir. Kartal İmmergas Kombi servisimizde 12 kişilik özel ekip mevcuttur. Kombi servisimizdeki elemanlarımız tek kişilik olarak çeşitli kategorilere ayrılarak çalışmaktadır. Kombi Servisi olarak verdiğimiz hizmetler kombi bakımı , kombi tamiri , petek temizleme gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Kombi bakımı ve tamir hizmetleri için acil kombi servisimiz de vardır. Acil durumlar için ekibimiz ani arızalara hızlı bir şekilde müdahale etmektedir.

Kartal İmmergas Kombi servisimizin 5 kişilik özel çağrı merkezi mevcuttur. Çağrı merkezimizde görev alan personellerimiz teknik bilgileri olan konusuna hakim kişilerden oluşmaktadır. Çağrı merkezimize gelen arızaları öncelikle çağrı merkezimizdeki görevli kişiler telefon talimatları ile çözebilecek gibi ise hızlı bir şekilde karşılaştığınız problemi çözüme kavuşturular. Eğer problem ciddi müdahale isteyen kombi ise uzman kombi servis elemanlarımızı hızlı bir şekilde belirttiğiniz adrese yönlendirilecektir. Kartal İmmergas Kombi servisimiz öncelikle karşılaştığınız arızanın tespitini yapmaktadır.Ardından ise kombi arızasının giderilmesi için çalışmalara başlar.Karşılaşılan arıza kombi parçasından kaynaklanıyor ve değiştirilmesi gerekiyor ise kombi servisimiz müşterinin onayını aldıktan sonra işleme başlayıp problemi ortadan kaldırır.

Kombi arızaların bir kısmı ise kombi kullanıcısının kombiyi dikkatli bir şekilde kullanmamasından kaynaklanmaktadır. Öyleki kombinin su seviyesini kontrol etmemektedir.Bu da kombinin arızaya düşmesine neden olmaktadır. Aynı zamanda kombinin düzenli bir şekilde yılda 2 defa kombi bakımı yaptırması gerekmektedir. Lakin kombi bakımını gerçekleştirilmediği için kombi bakımının 3-4 katı arıza ücreti ödemektedirler. Halbuki kombi bakımı yaptırılsa kombi cihazının arızalanmasının önüne geçilecek ve kombinin verimli bir şekilde ısıtması sağlanacaktır.

Kombi servisi olarak yeni başladığımız kombi petek temizleme hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Kombi petek temizleme hizmetimizde kullandığımız makineler özel cihazlardır.Petek temizleme hizmetimiz ortalama 30-40 dk arasında sürmektedir. Diğer kombi şirketleri arasında kullanılan cihazlar verimsiz ve kalitesiz olduğundan 2-3 saat hizmet süresi sürmektedir.

Kombinin kullanımı , kombi bakımı , kombi tamiri gibi hizmetlerden yararlanmak istiyor iseniz eğer aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizlere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz.

Kartal İmmergas Kombi Servisi

Kartal İmmergas kombi servisi senelerdir kombi bakımı onarımı ve arıza çözümlerinde kartal İmmergas kombi servisi olarak kombi kullanıcılarına hizmet vermektedir. Kartal İmmergas kombi servisi müşterinin isteğine bağlı olarak servis talebinde bulunan ya da istenilen başka bir günde kombi servis hizmeti vermektedir. Kombinizdeki arıza tespitlerini yerinde yapmaktayız kombiyi söküp atölyeye alma gibi bir işlem müşteriye teklif dahi edilmez. Servisimiz değiştirilen yedek parçaya ve işçiliğe 1 yıl garanti vermektedir. Arıza tespitleri hızlı ve güvenilir şekilde yapılarak kombi kullanıcısının mağduriyeti en kısa sürede giderilmiş olunur.

Kartal İmmergas kombi servisi sadece kombi arıza çözümlerinde hizmet vermemektedir. Kombi bakımı da yapmaktayız ve kartaldaki kombi kullanıcılarını düşünerek kombi bakım kampanyası yaparak Kombi Bakım Ücreti . olarak sabitledik. Kombi bakımında kombinin iç toz temizliği yapılarak kalorifer filtresi temizlenir. Gaz valfine yapılan alev ayarı ile kombinin daha az doğal gaz yakması sağlanır. Yanma odasındaki tozlarda temizlenerek ateşleme uçları ve oluşan alevi hisseden proplar zımpara yardımıyla temizlenerek ilerleyen zamanda oluşabilecek arızalar engellenmiş olunur. Son olarak genleşme tankının havası kontrol edilerek cihaz sıcak suda ve kalorifer modunda çalıştırılarak kontrol edilir ve kullanıcıya kombi çalışır teslim edilir.

Kartal İmmergas kombi servisi hizmetlerinin arasında tesisat temizleme de bulunmaktadır. Profesyonel cihaz ve kimyasallar kullanılarak peteklerinizdeki ısınma sorunlarından kurtulmuş olursunuz.

Kartal İmmergas kombi servisi personeli piyasada uzun yıllar tecrübe kazanmış teknisyenlerden oluşmaktadır. Her sene kombi bakımı kombi onarımı ve kombi arıza çözümleri alanında eğitimler vererek personelimizi yetiştirmekteyiz. Kombi Teknik servis ekibimiz en az 4 yıllık saha personelinden oluşmaktadır. Profesyonel kadromuz ile kombi bakımı onarımı ve arıza çözümlerinde her zaman kombi kullanıcılarının yanındayız…

İmmergas Kartal Kombi Servisi (0216) 376 4 376

Kartal Gezici Kombi Servisi 0532 056 4 376

ŞİLE DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ