Kartal Baxi Kombi Servisi

Kartal Baxi Kombi Servisi

İstanbul’un Anadolu yakasında faaliyet gösteren Kartal Baxi kombi servisimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Tüm ilçe ve semtlerde en ekonomik şekilde hizmet sunan ekiplerimiz siz değerli müşterimize hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmaktadır.

Kartal Baxi Kombi servisi olarak verdiğimiz hizmetler her zaman ekonomi fiyatlandırma ve çözümler üretmektedir. Merkez Kombi Servisimiz kombi bakımı , kombi tamiri , petek temizleme gibi hizmetleri sunmaktadır. Firmamız müşteri odaklı ve 7 gün 24 saat size uygun koşullarda hizmet vermektedir.

Kombi cihazınızda meydana çıkacak sorunların önüne geçebilmek için düzenli bir şekilde kombi servisimize rutin kontroller yaptırmalısınız. Kombi Servisimiz karşılaşılan arızaların tespiti için hızlı bir şekilde hareket etmekte ve karşılaştığınız problemi ekonomik fiyatlarla parça değişim işlemlerini gerçekleştirir.

Kombinizdeki arızaların giderilmesi için uzman teknik servis elemanlarımız sizi detaylı bir şekilde bilgilendirecektir. Tüm kombi markaları ve modelleri üzerine hizmet veren Merkez Kombi Servimiz parça değişimlerinde müşterinin onayı olmadan değişim işlemi gerçekleştirilmez.

Kombi cihazınızın periyodik kombi bakımı gelmesi durumunda kombi servisimizde görev yapan arkadaşlar size tavsiye edecektir. Kombi Servisimiz isteğiniz doğrultusunda bakım hizmeti verecektir. Kombi bakımı yapılmayan cihazlarda sürekli olarak arıza meydana gelmekte ve kombi bakımı ücretinin 3-4 katı ücretle karşılaşmaktadır. Halbuki kombi bakımı yaptırılsa düzenli bir şekilde kombinin hem ömrü uzayacak hemde kombi cihazı verimli bir şekilde çalışacaktır.

Kombi Servisimizde görev yapan teknik personellere müşteri ile iletişimi kuvvetlendirme için iletişim dersi verilmektedir.Aynı şekilde özel kombi eğitimleri verilmektedir. Kartal Baxi Kombi Servisi olarak bizim için en önemli şey müşterinin memnuniyetidir .

Kartal Baxi Kombi Servisi olarak tavsiyemiz kombi bakımının yanında mutlaka kombiniz peteklerini de yılda bir kez bakımlarını yaptırmanızdır. Kombi peteklerinin düzenli bir şekilde bakımı yapıldığında hem evinizdeki ısıyı verimli bir şekilde kullanacaksınız hemde doğal gaz faturasında düşüş olduğunu gözlemleyeceksiniz. Belirttiğimiz tavsiyelere uymanız durumunda emin olun ki bütçenizde tasarruf sağlayacaksınız.

Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no ‘ dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376 ‘ dan ulaşabilirsiniz .

Kartal Baxi Kombi Servisi

Kartal baxi kombi servisi senelerdir kombi bakımı onarımı ve arıza çözümlerinde kartal baxi kombi servisi olarak kombi kullanıcılarına hizmet vermektedir. Kartal baxi kombi servisi müşterinin isteğine bağlı olarak servis talebinde bulunan ya da istenilen başka bir günde kombi servis hizmeti vermektedir. Kombinizdeki arıza tespitlerini yerinde yapmaktayız kombiyi söküp atölyeye alma gibi bir işlem müşteriye teklif dahi edilmez. Servisimiz değiştirilen yedek parçaya ve işçiliğe 1 yıl garanti vermektedir. Arıza tespitleri hızlı ve güvenilir şekilde yapılarak kombi kullanıcısının mağduriyeti en kısa sürede giderilmiş olunur.

Kartal baxi kombi servisi sadece kombi arıza çözümlerinde hizmet vermemektedir. Kombi bakımı da yapmaktayız ve kartaldaki kombi kullanıcılarını düşünerek kombi bakım kampanyası yaparak baxi Kombi Bakım Ücreti . olarak sabitledik. Kombi bakımında kombinin iç toz temizliği yapılarak kalorifer filtresi temizlenir. Gaz valfine yapılan alev ayarı ile kombinin daha az doğal gaz yakması sağlanır. Yanma odasındaki tozlarda temizlenerek ateşleme uçları ve oluşan alevi hisseden proplar zımpara yardımıyla temizlenerek ilerleyen zamanda oluşabilecek arızalar engellenmiş olunur. Son olarak genleşme tankının havası kontrol edilerek cihaz sıcak suda ve kalorifer modunda çalıştırılarak kontrol edilir ve kullanıcıya kombi çalışır teslim edilir.

Kartal baxi kombi servisi hizmetlerinin arasında tesisat temizleme de bulunmaktadır. Profesyonel cihaz ve kimyasallar kullanılarak peteklerinizdeki ısınma sorunlarından kurtulmuş olursunuz.

Kartal baxi kombi servisi personeli piyasada uzun yıllar tecrübe kazanmış teknisyenlerden oluşmaktadır. Her sene kombi bakımı kombi onarımı ve kombi arıza çözümleri alanında eğitimler vererek personelimizi yetiştirmekteyiz. Kombi Teknik servis ekibimiz en az 4 yıllık saha personelinden oluşmaktadır. Profesyonel kadromuz ile kombi bakımı onarımı ve arıza çözümlerinde her zaman kombi kullanıcılarının yanındayız…

Baxi Kartal Kombi Servisi (0216) 376 4 376

Kartal Mobil Kombi Servisi 0532 056 4 376

ŞİLE DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ