Kartal bosch kombi servisi

Kartal Bosch Kombi Servisi

Kartal Bosch Kombi Servisimiz İstanbul’un Anadolu yakasının Kartal ilçesinde faaliyet’e başlamış ve tüm ilçe ve semtlere hizmet vermeye başlamıştır. 

Kombi cihazınızda oluşan arızalarda teknik servis elemanlarımızı siz değerli müşterimize yönlendiriliyor ve arızalı cihazı kolay ve hızlı bir şekilde tamir edilmektedir.

Şirketimiz bünyesinde yer alan teknik servis personeli 12 kişiden oluşmaktadır. Kartal Bosch Kombi Servisimiz İstanbul’un Anadolu yakasındaki tüm ilçelere hızlı bir şekilde müdahale edebilecek uzman ekip arkadaşlarımız mevcuttur. Kombi servisimizde çalışan servis elemanlarımız düzenli bir şekilde kombi eğitimi verilmekte ve müşteri ile iletişimi kuvvetlendirmek amaçlı iletişim ders’i verilmektedir .

Kartal Bosh Kombi Servisimizi aramanız durumunda çağrı merkezimizdeki teknik personel ile iletişime geçeceksiniz. Teknik personelimiz kombinizde karşılaştığınız problemi sizin aracılığı ile çözebilecek bir arıza ise telefon aracılığı ile yapmanız gerekenler anlatılacaktır. Bu sayede gereksiz teknik servis ücreti vermemiş olursunuz. Eğer kombinizdeki arıza sizin çözebileceğiniz konumda değil ise hızlı bir şekilde teknik servis elemanı yönlendirilecektir.

Merkez Kombi Servisimiz kombi tamiri aşamasında öncelikle kombinizde karşılaşılan arızanın tespitini gerçekleştirir.Bu aşamadan sonra kombinizdeki arızanın giderilmesi için tamir işlemine geçmektedir. Kombi arızası kombinin mekanik yada elektronik parçasından kaynaklı ise parça değiştirilmektedir. Değiştirilme aşamasında müşteri onayı mutlaka alınmaktadır. Değiştirilen her parça Merkez Kombi Servisimiz tarafından 1 yıl garantilidir.

Kombi arızalarının büyük bir nedeni kombi kullanıcının düzenli bir şekilde kombi bakımlarını yaptırmamasıdır. Kombi bakımı yaptırılmayan cihazlar sık sık arıza vermekte ve verimsiz enerji tüketimi olmaktadır. Kombi bakımı yaptırılan cihazlarda kombi cihazı hem verimli bir şekilde kullanıldığı gibi aynı zamanda kombinin ömrü de uzamış olmaktadır.

Kartal Bosch Kombi Servisi olarak kombi arızaları , kombi tamiri , yıllık kombi bakımlarınız için merkez kombi servisimizi arayabilirsiniz. Kombi bakımı veya kombi servisi konusunda aklınıza takılan sorular var ise uzman teknik servis elemanlarımız sizi detaylı bir şekilde bilgilendirecektir.

Kombi bakımınızı yaptırmak yada kombi arızasını gidermek istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’ dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376′ dan ulaşabilirsiniz .

Kartal bosch Kombi Servisi

Kartal bosch Kombi Servisi Olarak Sizlere En Yakın Bosch Kombi Servisi olup Kombi Servisi Anadolu yakası ve Avrupa yakası Bölgesine Her Türlü Kombi İşlerinizi Yapan Bir Servisiz. Kombi Servis merkezi İstanbul un bütün Semtlerinde Bulunan Kombileriniz İçin Tamir Bakım Arıza Onarım İşlemleri İçin Servis Hizmeti Vermektedir.

Kartal bosch Kombi Servis merkezi Bölgesine 2000 Yılından İtibaren Kombi Servisi Olarak Faaliyette Olup, Siz Değerli Müşterilerimize Kaliteli, Güvenilir Ve Hızlı Servis Hizmeti Sunmaktayız. Servisimiz Alanın Da Uzman, Vizyon Sahibi, Son Teknolojik Gelişmeleri Takip Ederek Kendisini Her Geçen Gün Daha Da Geliştiren, İş Disiplin Ve Ahlakına Sahip, Genç Ve Dinamik Teknisyen Kadrosundan Oluşmaktadır.

Uzman Teknisyenlerimiz Kombinizde Meydana Gelen Arızaları Kısa Süre De Tespit Ederek Hemen Çözümlemekte Ve Daima Olumlu Sonuçlar Elde Etmektedir. Kombi servis merkezi Bölgesin De Siz Değerli müşterilerimiz İçin Kurulduğumuz İlk Günden İtibaren Hizmet Sunan Servisimiz Daima Müşterilerimizin Herhangi Bir Arıza Durumun Da Tercih Ettiği, Aradığı İlk Servis Konumundadır.

Servisimiz De Yapılan İşlem Ve Değişen Yedek Parçaya en az (1) Yıl Garanti Vermektedir.

Servisimizin Sizlere Sağladığı Kaliteli Hizmetten Servis Görmek İçin Çağrı Merkezimize Ulaşarak Bilgilerinizi Vermeniz Yeterli Olacaktır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Uzman Ekip Hızlı Ve Profesyonel Ekip. Tecrübeli Uzman Kadromuzla Hızlı Ve Kaliteli Çözümler Sunmaktayız.

Yerinde Müdahale Kombi Tamir Servisi Olarak, Müşterilerimize Yerinde Hizmet Vermeye Azami Dikkat Etmekteyiz.

Güvenilir Hizmet Firmamız Güven Verme Konusunda Büyük Hassasiyet Göstermektedir.

Ekonomik Hizmet Sektörde Uygun Fiyat İle Siz Değerli Müşterilerimize Kombi Servisi Sunmaktadır.

Kombi servis merkezi, İstanbul’un herhangi bir Semtinde İkamet Eden İnsanların Kombilerinin Bakımlarını En Kısa Sürede Halletmektedir. Kombilerin Bakımlarının Senede Bir Kez Yapılması Hem Sizin Hem De Çevrenizdeki İnsanların Sağlıklı Koşullarda Yaşamasını Sağlayarak Onların Hayatlarının Tehlikelere Girmemesini Sağlamaktadır.

Deneyimli Teknik Servis Elemanları Ve Uygun Fiyat Avantajları İle Her Zaman Yanınızda Olan Kombi servis merkez, Sizin Ve Sevdiklerinizin Hayatlarını Kurtararak Sağlıklı Geleceklere Emin Adımlarla Gitmenizi Sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current day month ye@r *

ŞİLE DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ