Kartal Ferroli Kombi Servisi

               

Kartal Ferroli Kombi Servisi

İstanbul’un en çok tercih edilen Ferroli kombi servislerinden olan Ferroli Kartal Kombi Servisi, her zaman en iyi şekilde hizmet verdiği bu bölgede, en çok tercih edilen kombi servisleri arasındadır. Kombi Servisi bakım, tamir gibi ihtiyacınızda destek veren firmamız, çalışmayan kombilerinizin sorunlarını tespit etmek için arıza onarım hizmeti vermekteyiz.

Ferroli Kartal Kombi Servisi Tüm kombi markaları ve modelleri içinde kombi bakım hizmeti de veren firmamız, her zaman hızlı çözümler üreterek zaman kaybı yaşamanızı engellemekteyiz. Her türlü sorunu çözmek için adresinize ulaşacak olan teknik ekibimiz, deneyimli çalışanları ve saygılı müşteri iletişimi ile her zaman memnuniyet önemlidir.

Kombi cihazınız arızalandığında kombi servisimizin çağrı merkezini arayarak destek talebinde bulunabilirsiniz. Kombi cihazlarının arızalarının bir kısmı kullanıcıdan kaynaklanmaktadır. Bu durumun tespiti için kombi kullanıcısına kombinin lcd ekranında yazan arıza kodu sorulur. Eğer çözümleme yapacak konumda olmayan kullanıcı var ise teknik servis yönlendirmesi yapılır.Kombi servisimiz ilk aşama olarak kombi arızanın nedeni üzerine tespit işlemi gerçekleştirir. İkinci aşamada ise kombinin arızası giderilmeye çalışılır. Kombi arızası kombi cihazındaki parçanın arızalanması ise müşteriye parçanın değiştirilmesi gerektiği ve onay verip vermediği sorulur.Onay işleminin ardından karşılaşılan arıza giderilir.

Kombi cihazında karşılaşılan arızanın giderilmesinin ardından kombi kullanıcısına kombinin kullanımı hakkında detaylı bilgi verilir. Kombi cihazlarında meydana gelen arızaların bir kısmı kombi bakımı yaptırılmamasından kaynaklanan hatalar sonucu oluşur.Kombinin belli zaman aralıklarında kombinin bakımı yaptırılması gerekmektedir.

Kartal Ferrroli Kombi Servisi olarak tavsiyemiz düzenli bir şekilde kombi bakımı yaptırılmasıdır.Kombi bakımı yaptırılan cihazların hem arızalanmasının önüne geçilmiş olunur hemde kombi cihazının verimli bir şekilde kullanılması sağlanır.Ek olarak kombi peteklerinin düzenli bir şekilde bakımları yapılması halinde petekler evin içerisinde verimli bir hal aldığını gözlemlersiniz. Bu da doğalgaz faturasında düşüş olmasına neden olacaktır. Kombi bakımı ve Petek temizleme işlemlerini kombi servisimize yaptırmanız durumunda kombi servisimiz size özel uygun bir paket imkanı sunacağından emin olabilirsiniz.Daha detaylı bilgiler için aşağıdaki iletişim numaralarından Merkez Kombi Servisimize ulaşabilirsiniz.

Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz.

Kartal Ferroli Kombi Servisi

Kartal Ferroli kombi servisi senelerdir kombi bakımı onarımı ve arıza çözümlerinde kartal Ferroli kombi servisi olarak kombi kullanıcılarına hizmet vermektedir. Kartal Ferroli kombi servisi müşterinin isteğine bağlı olarak servis talebinde bulunan ya da istenilen başka bir günde kombi servis hizmeti vermektedir. Kombinizdeki arıza tespitlerini yerinde yapmaktayız kombiyi söküp atölyeye alma gibi bir işlem müşteriye teklif dahi edilmez. Servisimiz değiştirilen yedek parçaya ve işçiliğe 1 yıl garanti vermektedir. Arıza tespitleri hızlı ve güvenilir şekilde yapılarak kombi kullanıcısının mağduriyeti en kısa sürede giderilmiş olunur.

Kartal Ferroli kombi servisi sadece kombi arıza çözümlerinde hizmet vermemektedir. Kombi bakımı da yapmaktayız ve kartaldaki kombi kullanıcılarını düşünerek kombi bakım kampanyası yaparak Kombi Bakım Ücreti .  olarak sabitledik. Kombi bakımında kombinin iç toz temizliği yapılarak kalorifer filtresi temizlenir. Gaz valfine yapılan alev ayarı ile kombinin daha az doğal gaz yakması sağlanır. Yanma odasındaki tozlarda temizlenerek ateşleme uçları ve oluşan alevi hisseden proplar zımpara yardımıyla temizlenerek ilerleyen zamanda oluşabilecek arızalar engellenmiş olunur. Son olarak genleşme tankının havası kontrol edilerek cihaz sıcak suda ve kalorifer modunda çalıştırılarak kontrol edilir ve kullanıcıya kombi çalışır teslim edilir.

Kartal Ferroli kombi servisi hizmetlerinin arasında tesisat temizleme de bulunmaktadır. Profesyonel cihaz ve kimyasallar kullanılarak peteklerinizdeki ısınma sorunlarından kurtulmuş olursunuz.

Kartal Ferroli kombi servisi personeli piyasada uzun yıllar tecrübe kazanmış teknisyenlerden oluşmaktadır. Her sene kombi bakımı kombi onarımı ve kombi arıza çözümleri alanında eğitimler vererek personelimizi yetiştirmekteyiz. Kombi Teknik servis ekibimiz en az 4 yıllık saha personelinden oluşmaktadır. Profesyonel kadromuz ile kombi bakımı onarımı ve arıza çözümlerinde her zaman kombi kullanıcılarının yanındayız…

Ferroli Kartal Kombi Servisi (0216) 376 4 376

Kartal Mobil Kombi Servisi 0532 056 4 376

ŞİLE DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ