Kartal Kombi Servisi

 Kartal Kombi Servisi

Kartal kombi servisi senelerdir kombi bakımı onarımı ve arıza çözümlerinde kartal kombi servisi olarak kombi kullanıcılarına hizmet vermektedir. Kartal kombi servisi müşterinin isteğine bağlı olarak servis talebinde bulunan ya da istenilen başka bir günde kombi servis hizmeti vermektedir. Kombinizdeki arıza tespitlerini yerinde yapmaktayız kombiyi söküp atölyeye alma gibi bir işlem müşteriye teklif dahi edilmez. Servisimiz değiştirilen yedek parçaya ve işçiliğe 1 yıl garanti vermektedir. Arıza tespitleri hızlı ve güvenilir şekilde yapılarak kombi kullanıcısının mağduriyeti en kısa sürede giderilmiş olunur.

Kartal kombi servisi sadece kombi arıza çözümlerinde hizmet vermemektedir. Kombi bakımı da yapmaktayız ve kartaldaki kombi kullanıcılarını düşünerek kombi bakım kampanyası yaparak Kombi Bakım Ücreti . olarak sabitledik. Kombi bakımında kombinin iç toz temizliği yapılarak kalorifer filtresi temizlenir. Gaz valfine yapılan alev ayarı ile kombinin daha az doğal gaz yakması sağlanır. Yanma odasındaki tozlarda temizlenerek ateşleme uçları ve oluşan alevi hisseden proplar zımpara yardımıyla temizlenerek ilerleyen zamanda oluşabilecek arızalar engellenmiş olunur. Son olarak genleşme tankının havası kontrol edilerek cihaz sıcak suda ve kalorifer modunda çalıştırılarak kontrol edilir ve kullanıcıya kombi çalışır teslim edilir.

Kartal kombi servisi hizmetlerinin arasında tesisat temizleme de bulunmaktadır. Profesyonel cihaz ve kimyasallar kullanılarak peteklerinizdeki ısınma sorunlarından kurtulmuş olursunuz.

Kartal kombi servisi personeli piyasada uzun yıllar tecrübe kazanmış teknisyenlerden oluşmaktadır. Her sene kombi bakımı kombi onarımı ve kombi arıza çözümleri alanında eğitimler vererek personelimizi yetiştirmekteyiz. Kombi Teknik servis ekibimiz en az 4 yıllık saha personelinden oluşmaktadır. Profesyonel kadromuz ile kombi bakımı onarımı ve arıza çözümlerinde her zaman kombi kullanıcılarının yanındayız…

Kartal Kombi Servisi (0216) 376 4 376

Kartal Mobil Kombi Servisi 0532 056 4 376

Kartal Alarko kombi servisi Kartal Ariston kombi servisi

Kartal Beko kombi servisi Kartal Baymak kombi servisi

Kartal Bosch kombi servisi Kartal Buderus kombi servisi

Kartal Demirdöküm kombi servisi Kartal e.c.a kombi servisi

Kartal Ferroli kombi servisi Kartal İmmergas kombi servisi

Kartal Protherm kombi servisi Kartal Vaillant kombi servisi

Kartal Viessmann kombi servisi Kartal Baxi kombi servisi

Kartal Lambert kombi servisi Kartal Wolf kombi servisi

Kartal Falke kombi servisi Kartal Etna kombi servisi

Kartal Airfel kombi servisi Kartal Dolcavit kombi servisi

ŞİLE DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ