Kartal Kombi Servisi

Kartal Kombi Servisi

Kartal Kombi servisi olarak uzun yıllardır İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekteyiz.İstanbul’un Anadolu yakasının tüm ilçesinde ve mahallerine servis hizmetimiz olduğu gibi çevre ilçelerede teknik desteğimiz devam etmektedir.Kombi servisimiz siz değerli müşterimize en iyi hizmet vermeyi ilke edinmiş ve uzman kadrosu ile karşılaştıkları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır.Çalışanlarımıza düzenli bir şekilde aylık eğitimler verilmektedir.Kombi servisimizde görev alan arkadaşlar kombi servisi hizmetinin ciddi ve önemli bir iş olduğunu ve hata kaldırmadığını bilirler.

Kartal Kombi servisi hizmeti verirken müşterilerimiz ile kurduğumuz iletişimde eve çağırılan teknik servis elemanın zamanında gelip gelmediği konusudur.Kombi kullanıcıları genellikle bu tarz ustalık gerektiren işlerde ev’e gelen servis elemanınn zamanında tamire gelmediği konusunda şikayetçi olur.Merkez kombi servisi olarak çağrı merkezimizle iletişim kurduğunuz saat diliminde işinin başındadır.Kombi servisi hizmetimizde belirttilen saat içerisinde işimizin başında olduğumuzdan dolayı müşterilerimiz her zaman takdir ve teşekkür etmiştir. Çünkü öyleki zamanında gelmeyen servis çeşitli problemlere neden olmaktadır.

Kartal Kombi servisi 0532 056 4 376

Kombi servisi (0216) 376 4 376

Kartal Kombi servisi olarak 2005 yıllarından beri ısıtma alanında faaliyet göstermekteyiz.Kombi cihazların tamir ve bakım hizmetlerini sunmaktayız.Merkez kombi servisi olarak altyapısı ve deneyimli ve hızlı teknik servis elemanları sayesinde İstanbul’un anadolu yakasında yer alan tüm ilçe ve mahallelere hizmet vermekteyiz.Kombi servisi olarak arıza durumlarda onarımı gerçekleşen malzemenin 1 yıl garantisi bulunmaktadır.

Kombi servisimizi çağırmadan önce doğalgaz saatine bakılmalı ve gaz vanasının açık olduğundan emin olunmalıdır.Kombi kullanıcıların sık sık unuttukları kombi cihazının içerisinde yer alan su seviyesinin 1-2 bar seviyesinde olduğu gözlemlenmelidir.Ana ekranda eğer reset tuşu var ise 5 saniye basılmalıdır.Eğer kombinize enerji gelmiyor ise elektrik kablosunu kontrol ediniz.

Tüm bu yukarıdakileri uygulamanıza rağmen kombiniz halen devreye girmiyor ise parça kaynaklı bir arıza olduğu anlamına gelmektedir.Bu durumda kombi servisimizi aramalısınız.

Çağrı merkezimizin telefon numarası 0216 376 4 376 ve 0530 239 50 18 nolu telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Kombi servisimiz İstanbul’un Anadolu yakasında tüm ilçe ve semtlerine hizmet vermektedir.Kombi arızalarınızda tüm kombi markalarını kombi servisimize tamir ettirebilirsiniz.Kombi servisi olarak yapmış olduğumuz tüm tamirlerde değiştirilen parçaların garanti süresi 1 yıldır.Kombi servisi hizmeti verirken ilk temel amacımız profesyonel işçilik ve güvenilir teknik servis hizmeti vermektir.Kombi servisi olarak tüm marka kombilerin bakımlarını ve arızalarını özenle yapmaktayız.

Merkez kombi olarak siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz kış ayların yaklaşması ile birlikte mutlaka kombinizin periyodik bakımını yaptırmalısınız.Kombi bakımını uzman teknik personelimize yaptırmanız durumunda tüketilen doğalgaz’da gözle görülen bir düşüş olduğunu görecek ve bu sayede tasarruf sağlayacağınızdan emin olabilirsiniz .

Kartal Kombi servisi 0532 056 4 376

Kombi servisi (0216) 376 4 376

Kombi bakımı her yıl düzenli bir şekilde yaptırmak oldukça önemlidir.Kombi bakımı için merkez kombimiz ile iletişime geçmeniz durumunda hızlı bir şekilde teknik servis elemanlarımızı siz değerli müşterimize yönlendiriyoruz.Uzman teknik servis elemanlarımız kombinizde yaptığı işlemleri sıralayacak olursak eğer ;

 • Kombi bakımı için ilk olarak sıcak su ile kalorifer yanma durumunu detaylı bir şekilde kontrol ediliyor .
 • Kombinizin su sızdırmazlığı kontrol ediliyor .
 • Kombi yanma odasında yer alan brülörü temizlenmektedir.
 • Kombinizde yer alan elektrik bağlantıları ve hatlar detaylı bir şekilde kontrol edilmektedir.
 • Baca fanı kontrol edilmektedir ve temizleme işlemi gerçekleştirilir.
 • Kombinizin kalorifer dönüş hattında bulunan filtrenin temizleme işlemi gerçekleştirilir.Filtre temizleme işlemi düzenli bir şekilde gerçekleştirilmediği zaman filtrenin temizlemeyediği noktada sıcak su rahat dolaşımı gerçekleşemez ve bu durum peteklerinizin daha az ısınmasına neden olmaktadır.

Bacalı kombi kullanmanız durumunda limit sensörü kontrol edilmekte ve bacanın çekiş kuvveti kontrol edilmektedir.

Kombinizinden tasarruf sağlamak istiyorsanız eğer mutlaka kombinizde yukarıda belirtilen işlemleri gerçekleştirmelisiniz.Ek olarak kombi bakımı için gelen kombi servisinden oda termostatı satın alarak en çok kullandığınız odaya yada yattığınız odaya bağlatarak yüksek oranlarda tasarruf sağlayabilirsiniz.

Kombinizde bakım yapılmaması durumunda tasarruf sağlayamayacağınız gibi kış aylarında çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.Kombi bakımı gerçekleşmemesi kombinizin ömrünü kısaltacağı gibi sık sık arızalara neden olacaktır.Bu durumda kullandığınız cihazın masraflarının artmasına sebep olacaktır . Ek olarak kış aylarında kombi servislerinin yoğun olması nedeniyle kombi bakımı yapılmaması nedeniyle kombinizde oluşan arızaya müdahale de gecikmesine ne olacaktır . Bu sebeple kısa sürede kombinizin bakımını mutlaka gerçekleştirin ve kombinizin ömrünü uzatın .

Kombinizde arıza meydana gelmesi durumunda yada kombi bakımı için mutlaka Kartal kombi servisimizi arayın.Aklınıza takılan sorular için firmamızı arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz .

Çağrı merkezimizin telefon numarası 0216 376 4 376 ve 0530 239 50 18 nolu telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Kartal Kombi servisi 0532 056 4 376

Kombi servisi (0216) 376 4 376

Kartal Kombi Servisi

Kombi Servisi Anadolu yakasında ve hizmet verdiği ilçenin mahallelerinde hazırda bulunan mobil ekipleri sayesinde kombi kullanıcısına istediği günde servis hizmeti vermektedir. Servisimiz kombi arıza gideriminde usta ve yetişmiştirilmiş personel ile çalışmaktadır. Cihazınızı iyi tanıyan ve yapabileceği arızaları engin tecrübelerine dayanarak bulup en kısa sürede doğru adımları takip ederek en kısa sürede kombideki arızları gidermektedir. Kombi arızalarında kombinizin kaç senelik olduğunun pek önemi yoktur bir kaç aylık kombiler bile ağır arızalar çıkartmaktadır. Bunun sebepleri fabrika üretiminde gözden kaçan kontrollerde olabilir. Uzun süre kullanılan ya da garantisi bitmiş kombilerde oluşan arızaların geneli kombinin bulunduğu ortam sert hava şartları genellikle ters esen sert rüzgarlar su tesisatında ki fazla basnç voltaj dalgalanmasının çok olduğu ilçe ve mahallelerde kombi arızalarının sık sık olduğu tespit edilmiştir. Kartal Kombi Servisi oluşan arızaları en kısa sürede ve makul fiyatlara çözümlemektedir. Arıza çözümlemeleri dışında özel olarak kurulan ekibimiz ile kombi bakımı ve petek temizleme hizmetlerini de sunmaktadır. Kombi bakımı yapılan kombiler yapılmayan kombilere nazaran daha uzun süre çalıştığı ve arıza çıkartma oranı gözle görünür oranda azaldığı tespit edilmiştir. Bakımı yapılan cihazlar bakım yapılmamış cihazlara nazaran daha uzun kullanılmaktadır. Petek temizleme işlemi; 3 yıl ve daha uzun süre kullanılan petek tesisatına uygulanmasını Kartal Kombi Servisi olarak tavsiye etmekteyiz… servisimiz Kombi Bakımı hizmetini 50 lira ya vermektedir. Petek temizliği hizmetini petek temizliği için özle olarak üretilen Makina ilaç ve koruyucular ile yapılmaktadır hizmet bedeli sadece 150 lira dır. kombi bakımı ve petek temizliği hakkında daha detaylı bilgiyi servisimizi arayarak alabilirsiniz…

Kombi patlamalı çalışıyor

arızasının sebeplerini kısaca anlatmak gerekirse;

 • Fan motorunu kanatları tıkandığı için kombi ateşlemeye geçmeden evvel yanma odasına yeterince oksijen çekemediğinden dolayı yanma odasındaki gaz normal yanamayarak kombinin patlamalı çalışmasına sebebiyet verir.
 • Gaz valfinin ilk ateşleme ayarı saptığı için yanma odasına gereğinden fazla gaz yollayarak kombinin patlamalı çalışmasına sebebiyet verebilir. Gaz valfinin içindeki yaylı ve diyaframlı mekanik parçalarının zamanla çalışma ayarları değişebilir bu durum modülasyon ayarı ile giderilmektedir. Modülasyon ayarı kombinin patlamalı çalışmasını engelleyemezse gaz valfinin değişmesi gereklidir.
 • Gaz valfi bozulmuş olabilir.
 • Ana kart fan motoruna enerjiyi geç gönderiyor olabilir ve bu yüzden baxi kombi patlamalı çalışır.
 • Ana kart gaz valfine erken enerji gönderiyor olabilir.
 • Fan motorları 2 devirli çalışmaktadır. 1. Devri kaloriferde 2. Devri sıcak suda devreye girer kombi sıcak suda patlamalı çalışıyorsa ana kartın fan motoruna 2. Devir sinyali göndermesi için revizyon edilmesi gerekmektedir.

Kartal Kombi Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Atalar Kombi Servisi Cevizli Mahallesi Kombi Servisi Cumhuriyet Mahallesi Kombi Servisi Çarşı Mahallesi Kombi Servisi Çavuşoğlu Mahallesi Kombi Servisi Esentepe Mahallesi Kombi Servisi Gümüşpınar Mahallesi Kombi Servisi Hürriyet Mahallesi Kombi Servisi Karlıktepe Mahallesi Kombi Servisi Kordonboyu Mahallesi Kombi Servisi Orhantepe Mahallesi Kombi Servisi Orta Mahallesi Kombi Servisi Petroliş Mahallesi Kombi Servisi Soğanlık Yeni Mahallesi Kombi Servisi Topselvi Mahallesi Kombi Servisi Uğurmumcu Mahallesi Kombi Servisi Yakacık Yeni Mahallesi Kombi Servisi Yalı Mahallesi Kombi Servisi Yukarı Mahallesi Kombi Servisi Yunus Mahallesi Kombi Servisi kartal lambert kombi servisi, Kartal Wolf kombi servisi, Kartal buderus Kombi servisi, Kartal viessmann kombi servisi, Kartal dolcavita kombi servisi, Kartal prtoherm kombi servisi , Kartal baykan kombi servisi, Kartal baxi kombi servisi, Kartal immergas kombi servisi, Kartal vaillant kombi sevisi, Kartal baymak kombi servisi, Kartal ferroli kombi servisi, Kartal etna kombi servisi, Kartal auer kombi servisi, Kartal ariston kombi servisi, Kartal eca kombi servisi Kartal bosch kombi servisi, Kartal demirdöküm kombi servisi, Kartal falke kombi servisi , Kartal beko kombi servisi

lambert – wolf – buderus – viessmann – dolcevita – protherm – baykan – baxi – immergas – vaillant – baymak – ferroli – auer – termoteknik – etna – ariston – süsler – eca – bosch – demirdöküm – falke – beko – airfel Kartal Kombi Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current day month ye@r *

Call Now ButtonŞİLE DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ