Kartal Viessmann Kombi Servisi

Kartal Viessmann Kombi Servisi

Merkez Viessmann Kombi Servisi İstanbul’un Anadolu yakasının tüm ilçe ve semtlerine faaliyet gösteren kalite ve güvenliği ön planda tutan bir şirkettir. Ani bir şekilde kombiniz arızalanması durumunda kombi servisimizi arayarak çağrı merkezimizde arıza kaydı oluşturabilirsiniz. İstanbul’un Anadolu yakasındaki tüm ilçe ve semtlere hakim olan kombi servisimiz belirttiğiniz adrese gelerek öncelikle arızayı tespit edip ardından gerekli müdahaleyi gerçekleştirecektir. Kombi servisimiz tüm kombi markaları ve modellerine hizmet vermekte olup tüm karşılaşılan arızaları gidermektedir.

Kombi servisimizde görev alan personellerimiz teknolojik yenilikleri yakından takiptedir. Merkez kombi servisi olarak ise düzenli bir şekilde kombi konusunda personelimizi eğitim vermekteyiz. Aynı zamanda müşteri ile iletişimini kuvvetlendirmek amaçlı iletişim verilmektedir.

Merkez Kombi Servisi olarak kombi cihazınız için acil bir şekilde kombi tamiri için çağırdığınızda uzman acil kombi servisimiz belirttiğiniz adrese gelmektedir. Detaylı bir incelemenin ardından arızanın olduğu noktaya gerekli müdahale edilmektedir.Eğer arızanın nedeni elektronik yada mekanik parça ise müşterinin onayını verildikten sonra parça değişim işlemi gerçekleştirilir. Değiştirilen kombi parçası Kartal Viessmann Kombi Servisi tarafından 1 yıl garanti kapsamındadır.

Viessmann Kombi Servisi olarak tavsiyemiz kombi cihazınızın sık sık arızalanma meydana geliyor ise mutlaka kombi bakımını düzenli bir şekilde yaptırmanız gerekmektedir. Kombi bakımı yaptırmanız durumunda kombi cihazınızın malzemeleri kontrol edilmekte ve elektronik ve mekanik parçalara hızlı bir şekilde müdahale edilmektedir.Kombi bakımı kombi cihazınızın ömrünü uzattığı gibi aynı zamanda verimli enerji oluşturmasını sağlamaktadır.

Kartal Viessmann Kombi Servisi olarak bir diğer tavsiyemiz ise kombinizin petek temizleme işlemini mutlaka yaptırmalısınız.Çünkü kombi peteklerinin yeterince ısınmaması kombi cihazınızın daha fazla enerji tüketimi anlamına gelmektedir.Bu nedenle kombi petek temizleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.Kombi servisimizin kullandığı tüm cihazlar son teknolojik ürünlerdir.

Kombi Servisimizde görev alan kombi teknik servis elemanlarımız müşteri odaklı bir şekilde çalışmaktadır. Bu nedenle kombi çalışanlarımız kombinizin kullanımı ve yapılması gerekenler konusunda sizlere detaylı bilgi verecektir.Verilen bilgilere dikkat ederseniz doğalgaz faturasında düşüş olacağını ve kombinizin düzenli çalıştığını göreceksiniz.

Kartal Viessman Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz.

Kartal Viessmann Kombi Servisi

Kartal Viessmann kombi servisi senelerdir kombi bakımı onarımı ve arıza çözümlerinde kartal Viessmann kombi servisi olarak kombi kullanıcılarına hizmet vermektedir. Kartal Viessmann kombi servisi müşterinin isteğine bağlı olarak servis talebinde bulunan ya da istenilen başka bir günde kombi servis hizmeti vermektedir. Kombinizdeki arıza tespitlerini yerinde yapmaktayız kombiyi söküp atölyeye alma gibi bir işlem müşteriye teklif dahi edilmez. Servisimiz değiştirilen yedek parçaya ve işçiliğe 1 yıl garanti vermektedir. Arıza tespitleri hızlı ve güvenilir şekilde yapılarak kombi kullanıcısının mağduriyeti en kısa sürede giderilmiş olunur.

Kartal Viessmann kombi servisi sadece kombi arıza çözümlerinde hizmet vermemektedir. Kombi bakımı da yapmaktayız ve kartaldaki kombi kullanıcılarını düşünerek kombi bakım kampanyası yaparak Kombi Bakım Ücreti 50TL olarak sabitledik. Kombi bakımında kombinin iç toz temizliği yapılarak kalorifer filtresi temizlenir. Gaz valfine yapılan alev ayarı ile kombinin daha az doğal gaz yakması sağlanır. Yanma odasındaki tozlarda temizlenerek ateşleme uçları ve oluşan alevi hisseden proplar zımpara yardımıyla temizlenerek ilerleyen zamanda oluşabilecek arızalar engellenmiş olunur. Son olarak genleşme tankının havası kontrol edilerek cihaz sıcak suda ve kalorifer modunda çalıştırılarak kontrol edilir ve kullanıcıya kombi çalışır teslim edilir.

Kartal Viessmann kombi servisi hizmetlerinin arasında tesisat temizleme de bulunmaktadır. Profesyonel cihaz ve kimyasallar kullanılarak peteklerinizdeki ısınma sorunlarından kurtulmuş olursunuz.

Kartal Viessmann kombi servisi personeli piyasada uzun yıllar tecrübe kazanmış teknisyenlerden oluşmaktadır. Her sene kombi bakımı kombi onarımı ve kombi arıza çözümleri alanında eğitimler vererek personelimizi yetiştirmekteyiz. Kombi Teknik servis ekibimiz en az 4 yıllık saha personelinden oluşmaktadır. Profesyonel kadromuz ile kombi bakımı onarımı ve arıza çözümlerinde her zaman kombi kullanıcılarının yanındayız…

Kartal Viessmann Kombi Servisi

Viessmann modelleri için ayrı ayrı teknik servis elemanlarımızın görev yaptığı ve kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet sunmaktadır. Kombi servisimiz İstanbul’un Anadolu yakasının tüm ilçe ve semtlerine kombi servisi , kombibakımı ve petek temizleme gibi hizmetler vermektedir.

Evimizi ve işyerimizi ısıtma ihtiyacını karşılama konusunda arızalanan kombi cihazlarının bakımı,arıza giderilmesi gibi konularda Merkez KombiServisimiz siz değerli müşterilerimizle beraberdir.Kaliteli ve hızlı bir ilke edinen kombi servisimizden hızlı bir kombi servisi almak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak kombi servisimize ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.Aynı zamanda aklınıza takılan soruları detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Uzman kombi teknik kadrosu ve güler yüzlü teknik servis elemanımız ile servis hizmeti sağlarken müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.Merkez Kombi Servisi karşılaştığınız sorunları gidermek için her zaman yanınızdadır. Kombi cihazlarının kış aylarında yapılması gereken temizlik ve bakım işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kombinizin düzenli bir şekilde çalışabilmesi için mutlaka kombinizin periyodik bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir.Kombi bakımı yapılan cihazların hem ömürleri uzar hemde kombi cihazınızdaki parçaların arızalanmaların önüne geçmiş olursunuz.

Kombi bakımı yapılmayan cihazların arızalanma meydana gelmesi oldukça normaldir. Kombi arızaları konusunda uzman kadromuz siz değerli müşterimize hızlı ve pratik bir şekilde çözümler üretmekte ve karşılaşılan problemi ortadan kaldırmaktadır.Kombi cihazlarınız arızalandığında kombinizi emin ellere teslim etmeniz oldukça önemlidir. Çünkü kombinizi vergi levhası olmayan kimliği bilinmeyen kişilere teslim etmeniz kombinizin daha da arızalanmasına veya daha fazla ücret ödemenize neden olmaktadır.

Viessmann Kombi Servisimizi seçmeniz durumunda hem kaliteyi hemde hızı seçmiş olacaksınız. Merkez Kombi Servisimiz alanında uzman eğitimli kombi teknik servis elemanlarından oluşmaktadır. Kombi teknik servis personellerimizi düzenli bir şekilde testlere tutulmakta ve müşteri iletişiminin kuvvetlendirilmesi için kurumsal kimliğimizle iletişim dersleri verilmektedir.Kombi servisimizden istediğiniz kombi arıza hizmetinde eğer değiştirilen bir parça olması durumunda 1 yıl Merkez Kombi güvencesi altında garantilenmektedir.

Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’ dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376′ dan ulaşabilirsiniz .

Kartal Viessmann kombi servisi Kartal ilçesinin bütün mahallelerine aynı gün kombi arıza bakım ve onarım servis hizmetini vermektedir. Kartal Viessmann kombi servisi geniş servis ağı ve deneyimli personeli ile kombi servis hizmeti sunmaktadır. Kartal Viessmann kombi servisi olarak kullandığımız yedek parçaların hepsi kombi markalarının orijinal parçalarıdır. Değiştirilen yedek parçaya ve işçiliğe 1 yıl garanti vermekteyiz. Kartal Viessmann kombi servisi kombi bakımlarını marka gözetmeksizin sadece 50 liraya yapmaktadır. Kombi bakım kampanyamızın bitiş süresi yoktur uzun seneler kombi Bakım Ücreti 50TL ye sabitlemiş bulunmaktayız. Kartal Viessmann kombi servisi teknik personeli kombi arıza tespitini arızanın tanıma uygun ölçü aletleri ile yapmaktadır. Kombideki arıza çözümlerini en kısa sürede ve orijinal yedek parça ile yapılmaktadır. Bazı yedek parçalar hariç bütün yedek parçalar servis araçlarında bulunmaktadır. Servis aracında bulunmayan parçaları fabrikadan istemekteyiz. Kartal Viessmann kombi servisi sadece kombi servis hizmeti vermemektedir. Kombi bakımı kombi onarımı hizmetlerini de kombi kullanıcılarına sunmaktadır. Kartal Viessmann kombi servisi arıza tespiti için servis bedeli talebinde bulunmaktadır arıza tespitinden sonra her hangi bir işlem servisimize yaptırılırsa müşteriden servis bedeli istenmemektedir. Kartal Viessmann kombi servisi kombi deki arızaları yerinde tespit etmektedir. Parça değişiminin gerekli olduğunda orijinal yedek parça ile değişim yapılmaktadır. Değişen parçaya ve işçiliğe 1 yıl garanti vermekteyiz. Kartal Viessmann kombi servisipersoneli kombi kullanıcılarına daha iyi ve sağlıklı hizmet vermeleri için her sene kombi bakımı onarımı ve arıza çözümünde eğitimler almaktadır.Kartal Viessmann kombi servisinin kombi bakımından bahsetmek gerekirse; kombinin ön ve yan kapakları açılarak kombinin iç toz temizliği yapılır. Gaz valfine kombinin daha az yakıt yaması için ayar yapılarak yanma odası ateşleme propları ve iyonizasyon uçları zımpara yardımı ile temizlenir. Fan motoru sökülerek temizlenir. Genleşme tankının havası kontrol edilerek eksi hava var ise tamamlanır.

Viessmann Kartal Kombi Servisi (0216) 376 4 376

Kartal Mobil Kombi Servisi 0532 056 4 376

Viessmann Kombide F2 Arıza Kodu

Viessmann Kombide F2 Arıza Kodu Kombideki Suyun Aşırı Isınarak Hararet Yaptığını Açıklayan Arıza Kodudur. Viessmann F2 Arızasının Anlamı Kombi Peteklere Göndereceği Isıttığı Suyu Mekanik Bir Arızdan Veya Petek Tesisatında Oluşan Hatalardan Dolayı Tesisata Gönderememesi Ve İçindeki Suyu Kaynatmasıdır.

Viessmann F2 Arıza Kodunun Çözümü İçin Kullanıcın Yapacağı Tek Şey Cihaza Reset Atmak Ve Petek Vanalarını Kontrol Etmektir. Eğer Sorun Reset İle Giderilemiyorsa Hiçbir Müdahalede Bulunmadan Kombi Teknik Servisinin Kontrol Etmesi Gereklidir.

(0216) 376 4 376 ya da mobil servisimizi; 0532 056 4 376 arayabilirsiniz…

viessmannF2 Hatasının Sebebi Bakım Esnasında Veya Bakım Yapılmayan Kombilerin Petek Dönüş Vanasında Bulunan Filtrenin Temizlenmemesinden Dolayı Da Olabilir…

Viessmann Kombide F2 Arızasının Oluşmasının Sebepleri Şunlardır;

 • Cihaz İçinde Oluşan Alev Gerektiğinden Ve Standartların Üzerinde Yanması; Gaz Valfinin Görevini Tam Olarak Yerine Getirememesinden Dolayı Cihazı Standartların Üzerinde Yakması Ve Fazla Isınan Suyu Yeterli Zamanda Peteklere İletilememesinden Dolayı F2 Hata Kodunu Görebilirsiniz.

 • Petek Tesisatında Tıkanıklık Ve Temizlenmeye Gereksinim Olması; Bu Durumda F2 Hatası Oluşur. Servisimizden Petek Temizliği İçin Randevu Alınız.

 • Petek Vanalarının Kapalı Olması; Petek Vanalarının Açık Konumda Olduğuna Emin Olun. Petek Dönüş Tesisatındaki Yani Peteklerin Alt Vanalarından Biri Veya Bir Kaçı Kapalı Konumda İse Viessmann Kombi F2 Hatasından Çıkmaz.

 • Sirkülasyon Pompasının Çalışmaması Arızalanması; Bu Durum Kısa Sürede Olsa Çalışmayan Kombilerde Sıklıkla Meydana Gelen Durumdur. Çalışmayan Sirkülasyon Pompası İçinde Bulunan Balçıklı Veya Tortulu Suyun Zamanla Pompa Kanadını Kitlenmesi Ve İlk Çalışmada Gelen Enerji İle Motor Sargılarının Yanmasını F2 Hata Kodunun Meydana Gelmesine Sebep Olur. Bu Durumda Gerekli İse Tesisat Temizlenir Ve Sirkülasyon Pompası Değiştirilir Veya Tamir Edilir.

 • Ana Kartın Sirkülasyon Pompasına Enerji Göndermemesi; Elektriksel Bir Hatadır Ve Ana Kartın Ya Tamir Olması Gereklidir Ya Da Değişmesi Gereklidir.

 • Zaman Kullanma Şekli Ve Yoğunluğuna Bağlı Olarak Isı Sensörlerinin Özelliklerini Yitirmesi;

 • Petek Filtresinin Tıkalı Olması; Bu Durumda Cihazın Periyodik Bakımı Yapılmalı

 • Cihazın Bakım Zamanın Gelmiş Olması…

Viessmann Kombide F4 Arıza Kodu

Viessmann kombide F4 Arıza Kodunun Anlamı Başarısız Ateşleme Veya Başarılı Ateşlemeden Sonra Kesilen Alev.

Viessmann Kombide f4 hata kodu aldığınız vakit; dairenize gelen doğal gaz vanasını kontrol ediniz, kombiye gelen doğal gaz vanasını kontrol ediniz her iki vanada açık ise ve dairenize gaz geldiğinden eminseniz kombide f4 arızası için kullanıcının çözüm için yapacak başka bir işlemi yoktur…

Viessmann F4 Arızasının Çözümü İçin Kombinize Reset Atınız Arıza Reset İle Giderilmiyorsa Hiçbir Müdahalede Bulunmayınız Ve Teknik Servise Haber Vererek Müdahale İçin Servisimizi Bekleyiniz.

Viessmann Kombi servisi (0216) 376 4 376 Veya 0532 056 4 376

Viessmann Kombide F4 arızasına sebep olan gaz valfinin bozulması; kombiyi kısa bir sürede olsa kullanmamaktan dolayı veya kombinin dış ortama açık alanda monte olmasından dolayı parçanın ömrü ve işlevselliği kısalır ve parçanın değişmesi veya tamir edilmesine imkân varsa tamir edilmesi gereklidir…

Viessmann Kombide F4 Arıza Kodunun Oluşmasına Sebep Olan Bazı Durumlar Şunlardır;

 • Ani Doğal Gaz Kesintisi; doğal gaz vanalarının açık olduğunu kontrol ediniz; vanalar kapalı ise Viessmann kombi f4 arızasından çıkmayacaktır.

 • Ana Kartın Gaz Valfine Enerji Göndermemesi; bu durumda teknisyenin yapacağı kontrol ve ölçümler sonucunda ana kartın değişimi ya da tamir edilmesi gerekli.

 • Gaz Valfinin Arızalanması; kombinin kullanım yoğunluğuna ve monte edildiği mahal e bağlı olarak gaz valfinin ömrünü tamamlaması.

 • Oluşan Alevin Ana Kart Tarafından Hissedilememesi; elektriksel hata yapılan kontrol ve ölçümlerden sonra teknisyenin parçanın değişimine veya tamirine karar verir.

 • Ani Alev Kesintisi; ani doğal gaz kesintilerine bağlı olarak ya da gaz valfindeki arızdan dolayı meydana gelir.

 • Oluşan alevi hisseden iyanizasyon propları…

Viessmann Kombide F5 Arıza Kodu

Viessmann Kombide F5 Arıza Kodunu Anlamı; Hava Akışında Oluşan Problemden Dolayı Kombi F5 Arıza Koduna Geçer.

Viessmann Kombiden F5 Hata Sinyalinin Çözümünde Kullanıcının Bir Etkisi Yoktur. Teknik Servis Desteği İçin (0216) 376 4 376 Veya 0532 056 4 376 Nolu Telefonlardan Servis Kaydı Oluşturunuz….

Hava Akış Şalteri; Elektronik Ve Mekanik Birleşimi Yekpare Bir Parçadır. Mekanik Tarafın Zaman, Kullanma Şekli, Kullanma Yoğunluğu Ve Hava Şartları İle Bozulması Normaldir. Genelde Ani Hava Soğuması Veya Uzun Süre Kullanılmayan viessman Kombilerde F5 Hatası Görülür…

Kombi Çalışmadan Veya Sıcak Suyu Isıtmadan Önce Fan Motoru Çalışır. Fan Motoru Çalıştıktan Sonra Ana Karta Cihazın Yanma Moduna Geçmesi İçin Sinyal Gönderen Hava Akış Şalteri Sinyal Gönderir Ve Kombi Çalışmaya Veya Musluktan Açılan Suyu Isıtmaya Başlar. Bu Üç Parça; Ana Kart Fan Motoru Ve Hava Akış Şalteri Arasındaki Sinyal Bozulmasında Veya Kaybolmasında Karşılaşabileceğiniz Arıza Kodudur F5. Kombiden Çalışma Sesi Geliyor İse Fan Motorunuz Ve Ana Kartınız Büyük Olasılık İle Sağlamdır, Arızalı Parça Hava Akış Şalteridir…

Viessmann Kombide F5 Arıza Kodunun Oluşması Halinde; Kullanıcının Yapacağı Bir Şey Yoktur, Servis Talebinde Bulunmanızda Fayda Var.

Viessmann F5 Arızasına Neden Olan Bazı Parçalar;

 • Fan Motorunun Çalışmaması; Bakım Zamanı Geçmiş Ya Da Kısa Sürede Olsa Kullanılmayan Viessmann Kombilerde F5 Hatasına Neden Olan En Büyük Etkendir. Zaman İle Fan Motorunun Etrafında Toplanan Tozun Rulman Ve Mekanik Aksamın Arasına Girerek Parçanın Çalışmamasına Neden Olur.

 • Ana Kartın Fan Motoruna Enerji Göndermemesi; Elektriksel Bir Hatadır. Yapılan Kontrol Ve Ölçümler İle Teknisyenin Değişimine Ya Da Tamir Yoluna Gitmesi Gereklidir..

 • Hava Akış Şalterinin Ömrünün Tamamlanması; ; Elektronik Ve Mekanik Birleşimi Yekpare Bir Parçadır. Mekanik Tarafın Zaman, Kullanma Şekli, Kullanma Yoğunluğu Ve Hava Şartları İle Bozulması Normaldir. VeViessmann Kombiden F5 Hata Sinyalini Almanız Normaldir.

 • Baca Bağlantısının Yerinden Çıkması; Baca Bağlantılarını Kontrol Ediniz…

Viessmann Kartal Kombi Servisi (0216) 376 4 376

Kartal Mobil Kombi Servisi 0532 056 4 376

hizmet verdiğimiz mahalleler; Atalar, Cevizli, Cumhuriyet, Çarşı, Çavuşoğlu, Esentepe, Gümüşpınar, Hürriyet, Karlıktepe, Kordonboyu, Orhantepe, Orta, Petroliş, Soğanlıkyeni, Topselvi, Uğurmumcu, Yakacıkyeni, Yalı, Yukarı, Yunus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current day month ye@r *

Call Now ButtonŞİLE DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ