Maltepe Airfel Servisi

Maltepe Airfel Kombi Servisi

Merkez Kombi Servisimiz İstanbul ilinin Anadolu yakasında faaliyete başlamış ve kombi arızaları ve bakımları konusunda değerli kombi kullanıcılarına hizmet vermektedir. Kombi kullanıcıların en önemli ihtiyaçlarından biri olan ısınma ve sıcak su ve mutfak ocağının doğalgazla çalışmasıdır. Bu nedenle kombi hem kışın hemde yazın aktif olarak kullanılan cihazlardır. Kombi servisimiz acil durumlarda 7 gün 24 saat faaliyet göstermekte olup ,kombi bakım hizmetleri konusunda da tüm kombi markalarına tamir hizmeti sunmaktadır. Kombi kullanıcıların düzenli kombi bakımlarını yaptırması kombilerinde oluşabilecek arızaların giderilmesinde en önemli etkendir.

Merkez Kombi Servisimiz kurumsal düzeyde faaliyet veren ve her markanın uzman kombi servis personeli ile çalışmaktadır. Kombilerinizde oluşan arızalar bir çoğu kullanım hatasından kaynaklı olup bazısında farklı nedenlerden dolayı arıza meydana gelmektedir.Arızaların giderilmesi için mutlaka kombi servisimizi arayarak iletişime geçin. Kombinize yapılan zamanında müdahale ile kısa süre içerisinde tamiri veya arızası giderilmektedir. Bunun için kombi çağrı merkezimi arayarak iletişime geçebilir ve uzman kombi servis elemanlarımızdan hemen destek alabilirsiniz.

Maltepe Airfel Kombi Servisi farklı nedenlerden çalışmayan kombilerinize müdahale ederek arızaların tespiti ardından da tamiri yapılmaktadır. Kombinizde yapılan incelemenin ardından kombinizde oluşan arızanın giderilmesi için çalışma gerçekleştirilmektedir. Yapılacak işlem müdahaleden önce kombi kullanıcısını detaylı bir şekilde bilgilendirmektedir. Değişmesi gereken parça olması durumunda müşterimize bilgilendirme yapıldıktan sonra onayı aşamasından sonra tamir aşamasına geçiliyor.Bazen arızanın sebebi su seviyesinin az olması yada çok olması gibi nedenler olduğunda kolay bir şekilde çözülmektedir.

Kombiniz de tüm kontrolleri yaptırsanız bile beklenmedik durumda arıza meydana gelebilir.Böyle bir durum ile karşılaşmanız durumunda ilk olarak kombi servisimizin çağrı merkezini arayarak arıza kaydı bırakmak olmalıdır.Kombi servisimiz 7 gün 24 saat boyunca teknik destek ve bilgi vermektedir.İstanbul’un Anadolu yakasında tüm ilçe ve semtlerine hızlı bir şekilde ulaşarak sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözmektedir.

Maltepe Airfel Kombi Servisi olarak uzun yıllar kombi alanında hizmet vermiş ve uzman personellerle çalışmış bir firmayız.Kendi bünyemizde çalışan tüm personellere düzenli bir şekilde kombi egitimi verilmektedir.

Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz.

Digifel Kombi Arıza Kodları

Airfel C 20 Arıza Kodu: Kalorifer Gidiş Suyu Sensorun De Arıza Mevcut. Tesisat Gidiş Suyu Borusunun Üstün De Bulunan Sensor Arıza Yapmış Veya Kısa Devre Oluşmuş Olabilir. Bu Sebeple De Böyle Bir Arıza İle Karşılaşıyor Olabilirsiniz. Servis Çağırmanız Gerekir. 0532 056 43 76 / 0216 376 83 59

Airfel C 40 Arıza Kodu: Kalorifer Dönüş Suyu Sensorun De Sorun Var. Kalorifer Dönüş Suyu borusunun Üzerinde Yer Alan Sensor Arıza Yapmış. Değişimi Gerekebilir. Konuyla İlgili Servisi Aramanız Gerekmektedir.0532 056 43 76 / 0216 376 83 59

Airfel Kombi Hataları, Airfel Arıza Kodlarının Anlamları

Airfel Kombi Kodları

Airfel C 28 Arıza Kodu: Baca Gazı Sensorun De Arıza Olduğunu Belirten Hata Kodudur. Baca Gazının Sıcaklığını Kontrol Eden Bu Sensor Eğer Arızalanırsa Cihaz Böyle Bir Arıza Kodu Verir. Resetleme İşlemi Bu Arızada İşe Yaramayabilir. Servis Çağırmanız Gerekir.0532 056 43 76 / 0216 376 83 59

Airfel C 78 Arıza Kodu: Su Basıncını Okumaya Yarayan Su Basınç Sensorun De Arıza Olduğu Belirten Koddur. Servis Çağırmanız Gerekmektedir.0532 056 43 76 / 0216 376 83 59

Airfel C 50 Arıza Kodu: Plakalı Eşanjörün Üst Kısmında Bulunan Sensor De Arıza Meydana Gelmiş. Bu Durumda Sıcak Su Almanız Zorlaşabilir. Airfel Kombi Servisi’ni Arayın.0532 056 43 76 / 0216 376 83 59

Airfel C1 05 Arıza Kodu: Hava Atma Programının Devrede Olduğunu Bildiren Koddur. Bu Arıza Kodu Belirdikten Sonra Ekranda Anahtar İşareti Belirlenir. Belirli Bir Süre Sonra Kombi Normal Çalışmasına Devam Eder.

Airfel C1 11 Arıza Kodu: Maksimum Sıcaklık Seviyesinin Aşıldığını Belirten Koddur. Senyörler Üstünden Okunan Isı Değeri Maksimumu Aşmışsa Ekranda Bu Arıza Kodu Belirir. Reste Atın Ve Bir Süre Bekleyin. Eğer Düzelmez İse Veya Bu Hata İle Sık Sık Karşılaşıyorsanız Servis Çağırınız.

Airfel C1 10 Arıza Kodu: Kalorifer Gidiş Suyu Maksimum Isı Seviyesini Aştığı Zaman Bu Durumda Limit Termostat (Aşırı Isı Termostatı) Kombiyi Korumak Amaçlı Devreye Girer Ve Cihaz Çalışma Dışı Kalır. Daha Sonrasında Kombi Bu Arızayı Verir. Reste Atınız Ve Biraz Bekleyiniz. Kombi Devreye Girer Ve Çalışmaya Devam Eder. Şayet Anormal Çalışma Sergiler İse Servis Çağırınız.

Airfel C1 33 Arıza Kodu: Kombide Ateşleme Arızası Olduğunu Bildiren Hata Kodudur. Cihazın Gaz Vanalarını Kontrol Ediniz. Açık Olmayabilir. Eğer Açık İse Kombiye Reste Atınız. Düzelmiyor İse Kombinin Gaz Valfi, İyonizasyonu Veya Elektronik Kartı Arızalı Olabilir. Servis Çağırıp Kontrol Ettiniz.

Airfel C1 17 Arıza Kodu: Kombinin İçerisinde Ki Mevcut Suyun 2,5 Barı Aştığını Belirten Koddur. Eğer Kombi Bu Şekilde Çalışırsa Parçalara Zarar Verebilir. Peteklerin Hava Alma Müşirinden Cihazın Basıncı 1,5 Olana Kadar Suyu Tahliye Etmeniz Gerekir.

Airfel C1 18 Arıza Kodu: Kombinin Su Basıncının Düşük Olduğunu Bildiren Arıza Kodudur. Bu Arıza Kodunda Kombi Çalışmaz Ve Verim Sağlamaz. Su Bar Değeri 1,5 Olana Kadar Kombiye Su Basmanız Gerekir. Daha Sonra Kombi Çalışmasını Sürdürür.

Airfel C1 29 Arıza Kodu: Fan Motoru Sorunu. Kombi Çalışmaya Başladığı Zaman Bu Arızayı Veriyor İse Fan Motoru Çalışmıyor Demektir. Tamiri Veya Değişimi Gerekebilir. Teknik Servis İle Görüşünüz.

Airfel C1 30 Arıza Kodu: Baca Gaz Sıcaklık Seviyesinin 80/90 Derece Olduğunu Bildiren Arıza Kodudur. Yoğuşma Suyu Giderin De Yahut Bacada Tıkanma Varsa Kombi Böyle Bir Arıza Verebilir. Airfel Kombi Servis İle Görüşünüz.

Airfel C1 56 Arıza Kodu : Voltajlar Da Hata Olduğunu Belirten Arıza Kodudur. Kullanıcının Voltaj Düzenleyici Regülatör Taktırması Gerekmektedir. Eğer Voltajlar Da Daima Oynama Olursa Cihazın Elektronik Kartı Hasar Görebilir. Konuyla Alakalı Olarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

 

 

• Altayçeşme Airfel Kombi Servisi
• Altıntepe Airfel Kombi Servisi
• Aydınevler Airfel Kombi Servisi
• Bağlarbaşı Airfel Kombi Servisi
• Başıbüyük Airfel Kombi Servisi
• Büyükbakkalköy Airfel Kombi Servisi
• Cevizli Airfel Kombi Servisi
• Çınar Airfel Kombi Servisi
• Esenkent Airfel Kombi Servisi
• Feyzullah Airfel Kombi Servisi
• Fındıklı Airfel Kombi Servisi
• Girne Airfel Kombi Servisi
• Gülensu Airfel Kombi Servisi
• Gülsuyu Airfel Kombi Servisi
• İdealtepe Airfel Kombi Servisi
• Küçükyalı Airfel Kombi Servisi
• Yalı Airfel Kombi Servisi
• Zümrütevler Airfel Kombi Servisi

Call Now ButtonŞİLE DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ