Maltepe Altıntepe Lambert Kombi Servisi

Maltepe Altıntepe Lambert Kombi Servisi

Merkez kombi İstanbul Anadolu yakasında kombi bakımı ve kombi servisi alanında faaliyet gösteren en önemli kombi teknik servis firmaları arasında yer almaktadır.

Maltepe Altıntepe Lambert Kombi Servisi olarak kombinizde meydana gelen arızalarda arızanın tipine göre uzman ekip kadromuzu siz değerli müşterimize yönlendiriyor ve karşılaştığınız sorunu hızlı ve kolay bir şekilde çözüp size problemin neden kaynaklandığını açıklıyoruz.

Maltepe kombi servisi olarak bünyemizde çalışan teknik servis elemanlarımızı düzenli bir şekilde aylık eğitimler vererek karşılaşılan arıza ve bakımları kolay ve pratik bir şekilde çözmesini sağlıyoruz.

Maltepe Kombi servisi 0532 056 4 376

Kombi servisi (0216) 376 4 376

Kombi servisimizle iletişime geçmeniz durumunda çağrı merkezimiz ile iletişime geçeceksiniz.Ardından meydana gelen arızaya göre uzman kombi teknik servis elemanlarımız size yönlendirilecektir.Karşılaştığınız problemi uzman kombi teknik servis elemanlarımız hızlı bir şekilde çözecektir.

Kombi tamiri aşamasında malzemeniz değiştirilmesi gerekiyor ise ilk önce siz değerli müşterimize detaylı bilgilendirme yapılacak ardından gerekli kombi malzemesi değiştirilecektir.Değiştirilen parçanın merkez kombi tarafından 1 yıl garantili olduğunu değiştiren merkez kombi teknik servis elemanı tarafınıza iletecektir.Eğer aynı malzeme arızalanması durumunda siz değerli müşterimizden bir ücret talep edilmeyecek.

Altıntepe Lambert Kombi Servisi olarak tavsiyemiz soğuk ve kış ayları başlamadan kombinizin periyodik bakımlarını Eylül-Ekim aylarında aksatmadan uzman teknik servis elemanlarımıza yaptırmanızdır.Kombi bakımı yaptırmanız durumunda hem doğalgaz faturanız da tasarruf sağlayacaksınız hemde kombinizde meydana gelebilecek arızaların önüne geçmiş olacaksınız.Kombinizin arızalanmasını istemiyorsanız eğer düzenli aralıklarla bakım yapmayı unutmayın.

Maltepe Altıntepe Lambert Kombi Servisi olarak yıllık kombi bakımlarınız,kombi parça değişimi ve kombi arızaları için merkez kombi servisimizi arayabilirsiniz.Kombi bakımı veya kombi servisi konusunda aklınıza takılan sorular var ise uzman teknik servis elemanlarımız sizi detaylı bir şekilde bilgilendirecektir.

Kombi bakımınızı yaptırmak yada kombi arızasını gidermek istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz .

Maltepe Merkez kombi servisi olarak müşterilerimizin çağrı merkezimi ile iletişimi neticesinde verdiğimiz kombi servisi hizmeti sırasında çok farklı kombi çeşitlerine denk gelmekteyiz.Karşılaştığımız problemlerin başında evin bir kısmını ısıtmıyor şikayetleri ile karşılaşmaktayız.Teknik servis elemanlarımızın incelemeleri ve tespitleri sonucunda genel olarak kombinin yeterince evi ısıtmadığını görüyoruz.

Kombilerin belli bir kapasitesi bulunmaktadır.Standart kombi kullanıldığında 250 m2 bir evde istenildiği kadar kombi peteği yerleştirilsin ısıtmaz.Bu durum kombinin arızalı bir durumda olduğunu göstermeyeceğini ve bu durumun tamamen kapasitesinden kaynaklandığını bilmenizi isteriz.

Maltepe Kombi servisi 0532 056 4 376

Kombi servisi (0216) 376 4 376

Böyle bir durum ile karşılaştığınız yapmanız gereken kombi servisiniz ile iletişime geçip kombi seçimi konusunda yardım istemek olacaktır.Kombi alımlarında kombi servisinizin sizi detaylı ve doğru bir şekilde bilgilendirmesi oldukça önemlidir.

İstanbul’un Anadolu yakasında mı oturuyorsunuz ? Kombiniz mi arızalandı ? Kombinizin arızalanması durumunda Merkez kombi servisimizi arayabilirsiniz.

Altıntepe Lambert Kombi Servisi olarak şuana kadar verdiğimiz hizmetlerin büyük kısmı kombinin yeterince su doldurulmadığından çıkan arızalardan meydana gelmektedir.Kombi servisi olarak tavsiyemiz kapalı devre sistem suyunun belli zaman aralıklarında kontrol edilmeli ve düşüş meydana gelmişse takviye yapılmalıdır.Kombilerin genelinde kombi altında yer alan su doldurma vanasını sağ’a doğru çevirdiğinizde kombi su dolmaya başlayacaktır.Kombiniz 1-2 bar seviyesine ulaştığında su dolumunu kesmeniz gerekmektedir.Aksi durumda aşırı su dolduğundan kombiniz arıza verecektir.Merkez kombi servisi olarak kombi bakımı ve kombi servisi konusunda yanınıza olduğumuz gibi basit pratik çözüm konularında da siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmek bizim en önemli görevlerimizin başında gelmektedir.

Maltepe Altıntepe Lambert Kombi servisi olarak sık sık basit sorunlarla karşılaşmaktayız.Basit sorunların müşteri tarafından da çözüme kavuşturacak konumda olduğunu bildiğimizden dolayı kombi kullanıcılarını bilgilendirmek önemli olduğunu düşünüyoruz.

Kombi servisi almak için arayan müşterilerimize tavsiyermiz çağrı merkezimize ulaştıklarında karşılaştıkları problemi doğru ve net bir şekilde anlatmalıdırlar.Kombi servisimiz karşılaşılan basit problemler için detaylı bir şekilde siz değerli müşterimizi bilgilendirecektir.

Altıntepe Lambert Kombi servisi

Firmamız Anadolu yakasının bütün ilçe ve mahallelerinde servis hizmeti için hazır bekleyen mobil servisler tarafından kombi servis desteği vermektedir. Kombi Servisi cihazınızın arıza giderimini en hızlı şekilde ve sağlam olarak yapmak için kullandığı bütün yedek parçalar ilgili kombi markalarının ana bayilerinden temin etmektedir. Cihazınızın arızalanan parçası tarafımızca değiştirildikten sonra 1 yıl garanti altındadır. Servismizi kombiniz arızalandığında değil periyodik bakım yaptırmak istediğinizde ya da peteklerinizi temizletmek istediğinizde de arayabilirsiniz. Maltepe Altıntepe Mahallesi Kombi servisi kombi bakım hizmetini 50 Liraya vermektedir. Kombiye bakım işlemi senede en az bir kere yapılması gerekmektedir. Bakımı yapılan cihazların daha az enerji harcayarak daha fazla ısı işlemi uyguladığını ve uzun yıllar çalıştığını unutmayınız. Kombi bakımının yanı sıra petek temizleme işlemini 150 liraya vermekteyiz. 3 yıldan daha uzun süre kullanılan petek tesisatında oluşan balçık ve tortular kombinin ısıttığı suyu peteklere iletiminde zorlanarak peteklerin bir kısmın soğuk bir kısmının sıcak olması sorunun ortaya çıkartmaktadır bu sorunu ortadan kaldırmak için petek temizleme işlemi yapılmalıdır. Kombi bakımı ve petek tesisatının temizlenmesi ile ısınma problemlerinin büyük bir kısmını halletmiş olursunuz…

Maltepe Altıntepe Mahallesi Lambert Kombi Servisi uzun yıllar servis desteği vermiş olmanın tecrübe ile cihazlarınızda oluşan arızalara doğru tespit ile arızanızı en hızlı ve güvenilir şekilde tamamlar. Bu sayede arızanın çözümünde oluşan tamir maliyetleri en az indirger. En hızlı servis desteği verebilmek adına mobil servislerimiz her daim sahada hazır beklemektedir.

Maltepe Kombi servisi 0532 056 4 376

Kombi servisi (0216) 376 4 376

kombi sesli çalışıyor; Kombiler genel olarak sesiz çalışmaktadırlar. Fakat kullanım esnasında kombi kullanıcıyı rahatsız edecek sesler çıkartıyorsa kombide arıza olma ihtimali çok yüksektir. Kombi sesli çalışıyor şikâyetlerine sebep olan parça ve arızaları şunlardır.

Fan motoru; kombi içindeki yanan atık gazı atmak ve doğal gazın yanması için atmosferden oksijen alan pervaneli parçadır. Fan motoru pervaneli Rulman’lı ve sargılı parça olduğundan pervane kanatlarına yapışan toz veya yanan gazın kurumları kanatlarda belirli bir ağırlığa sebep olur. Oluşan ağırlık kanatlara eşit dağılmadığından hareketli parça olan rulman takımının yuvalarını zaman ile bozarak fan motorunun vibrasyonlu çalışmasına sebebiyet verir. Vibrasyonlu çalışan fan motoru kombinin sesli çalışmasına sebep olur.

Pompa; ısınan suyun peteklerde gezmesiniz sağlayan parça. Parça ömrünü tamamlamaya başladığında ya da tesisatın çok kirli olmasından dolayı pompa vurmalı çalışmaya başlar bu durumda kombi sesli çalışıyor şikâyetlerinin artmasına sebep olur.

Gaz valfi; gaz valfinin üzerindeki bobin ya da yaylı mekanizma parçaları hareketli parçalardır. Bu parçalardan biri veya bir kaçı arızalandığında kombi sesli çalışmaya başlar.

Kombi Sıcak su açıldığında kombi ses yapıyor sa akış tribününde ya da kombinin 3 yollu vanasında sorun vardır.

Yan veya ön kapaklar; sökülmüş kapalar yerlerine takılırken yuvalarına tam oturtulmamış ya da eksik vida atılmış olabilir.

Altıntepe Mahallesi Maltepe Kombi servisi 0532 056 4 376

Kombi servisi (0216) 376 4 376

ŞİLE DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ