Maltepe Baymak Lambert Kombi Servisi

Maltepe Lambert Kombi Servisi

İstanbul Anadolu yakasında bulunan ilçeler ve semtlere kombi bakımı, kombi tamiri ve petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Her zaman en uygun hizmet alabileceğiniz Lambert kombi servisimiz, 7 gün 24 saat danışabileceğiniz çağrı merkezimiz sayesinde İstanbul’un Anadolu yakasında faaliyet göstermektedir.

Kombi cihazınızda karşılaşılan bir arıza durumunda kombi servisimiz teknik personellerini belirttiğiniz adrese gelerek dikkatli inceleme işlemi gerçekleştirir. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine kombi bakımı ,kombi arızası gibi taleplerinizi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Kombi cihazınızda arıza meydana gelmesi durumunda en kısa sürede içerisinde teknik personelimiz adresinize gelerek karşılaştığınız arızanın giderilmesi için çalışma gerçekleştirecek.

Maltepe Lambert Kombi Servisi Kombi arızaları ve kombi bakımları konusunda verdiğimiz hizmetler kapsamında teknik personelimiz kombinizin tamiri veya bakımında uygun fiyatlar ile müşteri memnuniyetinizi ön planda tutar.Çağrı merkezimize ilettiğiniz adrese gelecek olan uzman ekibimiz karşılaştığınız problemi hızlı bir şekilde çözecektir. Kombi Servisimiz ek olara kombi petek temizleme hizmeti de vermektedir.

Kombiniz arızalanması durumlarında bazı karşılaşılan arızalar kombi kullanıcısından kaynaklı hatalardır. Öyle ki kombinin su basıncının az olması yada çok olması kombinizin arızaya düşmesine neden olmaktadır.Böyle durumlarda kombi servisimizi arayabilir ve ne gibi işlemler yapacağınızı talimatlarımızla yapabilirsiniz. Sorun müşterinin çözemeyeceği kadar büyük ise teknik servis elemanı yönlendirilecektir. Kombinizde mekanik yada elektronik bir parçadan kaynaklı ise parça değiştirilmesi aşamasında müşteri onayı alındıktan sonra işleme geçildiğini bilmenizi isteriz. Değiştirilen her parçanın Merkez Kombi Servisimiz tarafından 1 yıl garanti altındadır.

Kombi cihazlarının arızalanmasının bir diğer nedeni ise müşterinin kombi cihazının belli periyodik zamanlarda yapılması gereken kombi bakımını kombi servisine yaptırmamasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle kombi bakımı mutlaka yaptırmalısınız.Kombi bakımı yaptırdığınız zaman kombinizin ömrünü uzatmış ve aynı zamanda evinizde verimli bir ısı enerjisinden yararlandığını gözlemleyeceksiniz.

Maltepe Lambert Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz.

 Maltepe Lambert Kombi Servisi

Lambert kombi servisi arıza onarım ve Lambert kombi bakımı yapan baymak kombi servislerine bağlı olan kombi servisi. Lambert kombi baymak kombinin alt markası olarak piyasaya sürülmüş kombi markasıdır. Bu yüzden Lambert kombinin kendine özel kombi servis kuruluşu yoktur. Lambert kombi servis hizmetlerini baymak kombi servisleri kombi kullanıcılarına sunmaktadır.

Lambert kombi servisi nin sunmuş olduğu kombi bakımı onarımı ve arıza tespit ve çözümleri hizmetinde kullanılan yedek parçalar baymak kombi orijinal yedek parçalarıdır. Teknik servis personeli baymak tarafından eğitilmiş kalifiye teknisyenlerden oluşmaktadır. Lambert kombi servisi tarafından değiştirilen yedek parça ve işçilik hizmeti 1 yıl baymak kombi garanti altındadır.

Lambert kombi servisi baymak kombi kullanıcılarına kombi bakımı onarımı ve baymak arıza çözümleri hizmetlerinin yanında petek yıkama servisliği de sunmaktadır. Değişen yedek parça ve işçiliğin baymak güvencesinde olduğunu söylememizin yanında Lambert Kombi Bakımı Ücreti . olduğunu da söylemek gereklidir.

Lambert Kombi servisi (0216) 376 4 376

Lambert Gezici kombi servisi 0532 056 4 376

hizmet verdiğimiz mahalleler;

Atalar, Cevizli, Cumhuriyet, Çarşı, Çavuşoğlu, Esentepe, Gümüşpınar, Hürriyet, Karlıktepe, Kordonboyu, Orhantepe, Orta, Petroliş, Soğanlıkyeni, Topselvi, Uğurmumcu, Yakacıkyeni, Yalı, Yukarı, Yunus

 

ŞİLE DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ