Maltepe eca

Maltepe eca Kombi Servisi

Maltepe eca Servisi İstanbul’un Anadolu yakasında en çok tercih edilen kombi servislerinden biridir.Her zaman en iyi şekilde hizmet verdiği anadolu yakasında, en çok tercih edilen firmalar arasındadır.Merkez Kombi Servisi kombi servisi ihtiyacınızda en hızlı ve güvenilir hizmet veren firmamız, çalışmayan kombinizin sorunlarını hızlı bir şekilde tespit etmek için arıza onarım hizmeti de vermektedir.

Tüm kombi markaları ve modelleri konusunda petek temizleme hizmeti de veren firmamız, her zaman hızlı çözümleri ile zaman kaybı yaşamanızı engellemektedir.

Kombinizde oluşacak her türlü sorunu çözmek için adresinize ulaşacak olan uzman ekibimiz, deneyimli çalışanları ve saygılı müşteri iletişimi ile her zaman memnuniyet garantili bir şekilde çalışmaktadır.

İstanbul Anadolu yakasının tüm ilçe ve semtlerindeki kombi kullanıcılarına , yeni tanıştığı ya da eskiden beri kullandığı kombiler için kombi servisi hizmeti alabileceği ve kısa sürede sorunlarınızı giderebileceğiniz firmamızdan kombi bakım hizmeti de alabilirsiniz.

İşyerinizde veya evinizde yer alan kombinizin onarım ve bakımını sağlayan ekibimiz, ekonomik olarak uygun onarım işleriyle karşılaştığınız arızaları gidermektedir.

Müşteri memnuniyetin önemli olduğuna inanan ekibimizin sürekli eğitim aldığı kombi arızaları ve çözümleri konusunda sizlere en iyi hizmeti sunacaktır. Acil arıza durumlarında yada kombi bakımı gibi konularda bizlere ulaşabilmek için çağrı merkezimizi arayarak arıza kaydı bırakmalısınız.

Profesyonel olan uzman ekibimiz sürekli olarak kombi bakımı ve kombi tamir işlemi gerçekleştirdiğinden kombi arıza kaydı bıraktığınızda hızlı bir şekilde belirttiğiniz adrese gelir ve hızlı bir şekilde arızanın giderilmesi için çalışma gerçekleştirir.Arızanın nedenin bir kombi parçası olması durumunda müşterinin onayından sonra parça değişim işlemi gerçekleştirilir.Değiştirilen kombi parçası Maltepe eca Servisi tarafından bir yıl garanti altındadır.

Merkez Kombi Servisimizi kombi arızaları,kombi bakımı,petek temizleme ve kombi konusunda aklınıza takılan sorular için arayabilirsiniz.Daha detaylı bilgilere aşağıdaki telefon numaraları aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Maltepe eca Servisi Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376 ‘ dan ulaşabilirsiniz.

 

eca Kombi Bakım Servisi

E.C.A Kombi Bakımı Kombinin Kulanınım Ömrünü Ve Sıcak Su, Petek Isıtma Kalitesini İlk Günkü Kalitesinde Çalışmasını Sağlamak İçin Gerekli İşlemlerin En Başında Yer Alır. Eca Kombi Bakımı Senede Bir Defa Kış Aylarına Girmeden Ağustos Sonu Eylül Başı Gibi Yapılmalıdır. Kombi Bakım İşlemi İşinde Yetkili Kişiler Tarafından Yapılması Çok Önemlidir. Eca Kombi Bakımı Sadece Kombinin Toz Temizliği Ve İmbisat Tankına Hava Basarak Değil Bütün Parçalarının Tek Tek Kontrolü İle Yapılmalıdır. Tesisat Filtresi Temizlendikten Sonra Pompanın Çalışması Kontrol Edilmeli Her Hangi Bir Vibrasyon Veya Titreşim Olup Olmadığı Kontrol Edilmeli. Sensör Değerleri Ölçülerek Cihazın Daha Az Yakıt Yakması İçin Gerekli İşlemler Yapılmalı. Gaz Valfine Yanma Ayarı Yapılarak Alev Boyu Ayarlanarak Sıcak Suyun Daha Hızlı Isınması Ve Bu Şekilde Yakıttan Tasarruf Edilmesi Gerekmektedir. Petek Tesisat Filtrelisi Kontrol Edilerek Yıkanması Gerekiyorsa Yıkanmalı Eğer Tesisatın Yıkanması Gerekiyorsa Tesisatın Yıkanarak Temizlenmesinde Yakıt Ve Enerjide Büyük Tasarruflar Sağlayacaktır. Eca Kombi Bakımında Yapılması Gerekenler Yapıldıktan Sonra Kullanıcıya Kombinin Kullanımı Tekrar Tarif Edilerek Hangi Modda Hangi Ayarlarda Kullanılması Yakıt Tasarrufu İçin E.C.A Kombi Teknisyeni Tavsiyelerde Bulunur. En Son Olarak Cihazın Daha Az Yakıt Yakması İçin Gerekli Ayarlar Yapılır Veya Gerekli Parçalar Değiştirilerek E.C.A Kombi Bakımı Sonlandırılır.

Eca Kombi Sıcak Su Vermiyor

Eca Kombi suyu ısıtamıyor ve kombi den sıcak su alamıyoruz gibi sorunları kombi kullanıcılarının büyük bir kısmından yaşamaktadır. Bu sorunun başında şehir şebekelerindeki yüksek oranda kireçli sular bulunmaktadır. Bu olayı takiben kombinizin uzun yıllar yoğun tempoda çalışması ve yıllık periyodik bakımının aksatılması ve ya hiç yapılmaması başrolü alır. Sudaki kireç miktarı az olsa dahi bakım yapılmamış kombilerde sıkça görülen arızaların en başını kombi sıcak su vermemesidir. Eca Kombiniz sıcak su vermiyor ise öncelikle şebeke hattınızdaki su basıncını kontrol etmelisiniz yani suyunuz her zaman ki yoğunluğun da mı akıyor eğer su yoğunluğunda herhangi bir azalma ve ya dalgalanma yok ise akla armatürler gelmeli herhangi bir tıkanma mevcut ise onu halletmek gerekli armatürlerde de bir problem yok ise e.c.a kombideki sıcak su problemi için kombiye kendiniz veya 3. Şahıslarda dâhil olmak üzere hiçbir şekilde müdahale yapmadan kombi servisine arıza kaydı oluşturmalısınız…

 • Eca Kombi servisi (0216) 376 4 376
 • Eca Kombi mobil servisi 0532 056 4 376

Kombilerde en fazla karşılaşılan arızaların başında kombi sıcak su vermiyor arızası bulunmaktadır, kombi tamimiyle sıcak su üzerine kurulmuş bir sistem olduğundan sıcak su vermemesi gibi bir durumda ilk yapmanız gereken gaz kontrolü yapmaktır, gaz kontrol ocak düğmelerinden birisini açarak gazın gelip gelmediği kontrol edilir. Yakın zamanlarda Doğalgaz kesintisi yaşadıysanız eğer kombi gaz valfinde biriken hava yüzünden kombi ateşleme yapmaz ve kombi sıcak su arızası meydana gelir, bu tür bir durum ile karşılaşırsanız eğer kombi resetleme işlemi yapılmalıdır, kombinize birkaç kez reset attıktan sonra hala kombi çalışmıyorkombi sıcak su vermiyor ise bizleri hemen arayabilir sıcak su arızası servisimizin gelmesini sağlayabilirsiniz. Kombi sıcak su arızası birçok nedenden kaynaklanabilir bu nedenler ve çözümleri şöyledir;

 • Eca Kombi sıcak su düzensiz geliyor (sıcak su hemen soğuyor)

Sıcak suyun düzensiz olarak gelmesi kombi içerisinde bulunan sıcak su sen sörünün arıza yapmasından kaynaklıdır, sıcak su sensörü arızalı olduğunda sıcak suyun derecesini ölçemediğinden kombi düzensiz bir sıcak su gönderimi yapar, bizleri arayarak hemen bilgi alabilir kombi servisi ekibimizi çağırabilirsiniz.

 • Eca Kombi Sıcak su vermiyor (e.c.a kombi sıcak suyu ısıtmıyor)

Kombi sıcak su vermiyor yâda sıcak suyu ısıtmıyor arızaların nedeni birçok şeyden kaynaklı olabilir,

 • Bunların başında kombi kartının hasar görmesi ve kombi kart tamiri işleminin yapılması
 • Kombi sıcak su sen sörünün arızalı olması ve kombi sıcak su sen sörünün değişmesinin gerekmesi
 • Kombi fanında oluşan arıza nedeni ile kombi ateşleme yapamaması ve fanın değişmesi yâda tamir olması
 • Kombi sıcak su tribününde arıza olması ve yenisi ile değişmesi
 • Ateşleme ünitesinde bulunan elektrot uçlarının arızalı olması ve değişmesi
 • Kombi Prosestatında arıza olduğu ve yenisi ile değişmesi gibi arızalardan kombi sıcak su arızası vermektedir.
 • Yukarıda yazılı olan parçalar değiştirilerek sıcak su arızasının ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.
ŞİLE DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ