Ataşehir Protherm Kombi Servisi

Ataşehir Protherm Kombi Servisi

Ataşehir Protherm kombi servisi; Ataşehir de hizmet veren kombi servisleri arasında uzun yıllardır kombi kullanıcılarına yüksek kalitede servis desteği sağlayan nadir kombi servisleri arsındadır.

Ataşehir Protherm kombi servisi olarak kombi kullanıcılarına verdiğimiz hizmetler; kombi bakımı, kombi onarımı, kombi arıza tespiti, kombi arıza çözümü, orijinal yedek parça tedariki, özel makine ile petek temizliği

Ataşehir Protherm kombi servisi müşterinin istediği günde hizmet vermektedir. Kombi kullanıcısının isteğine göre servis kaydı açıldığı gün ya da müşterinin istediği bir günde servis desteği sağlamaktayız. Hafta sonları da kombi servis desteği verebilmek için nöbetçi ekipler hazır beklemektedir. Geniş çalışma saatlerimiz ile hafta içi hafta sonu fark etmeden müşterimizin istediği saatte servis desteği sağlamaktayız.

Ataşehir Protherm kombi servisi işçilik ve servis hizmeti dâhil değiştirilen orijinal yedek parçaya 1 yıl süre ile garanti vermektedir. Kombinizin bütün yedek parçaları servis araçlarımızda bulunmaktadır bazı parçalar genelde nadir arıza çıkartan parçalar servis araçlarımızda bulunmamaktadır bu parçaların teminini fabrikadan yapmaktayız.

Protherm Ataşehir Kombi Servisi (0216) 376 4 376

Ataşehir Mobil Kombi Servisi 0532 056 4 376

Call Now ButtonŞİLE DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ